Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Dāvja Bertāna pārstāvētais Sanantonio “Spurs” zaudēja Miami “Heat” ar 88:95 (20:27, 22:23, 22:25, 24:20). Bertāns aizvadīja rezultatīvāko spēli sezonā.

Latviešu basketbolists laukumā atradās 26 minūtes, realizēja četrus tālmetienus, divus divpunktu metienus, kā arī trīs soda metienus, kopumā gūstot 19 punktus. Tāpat spēlētājs savāca četras atlēcošās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja un bloķēja pretinieku metienu.

“Heat” jau pirmajā ceturtdaļā ieguva septiņu punktu pārsvaru, to turpinājumā tādās robežās arī noturot, brīžiem pat atrodoties tuvu 15 punktu pārsvaram. “Spurs” tā arī neatrada veidus kā atspēlēties, tāpēc piedzīvots otrais zaudējums pēc kārtas.

“Heat” rindās ar 29 punktiem izcēlās Hasans Vaitsaids, “Spurs” komandā 20 punkti Patijam Milzam. Pēc zaudējuma Sanantonio Rietumu konferencē atkāpusies uz ceturto vietu, savukārt Miami ar piecām uzvarām un pieciem zaudējumiem ir piektā Austrumos.