Bertānam divi punkti spraigā “Spurs” uzvarā

NBA.COM/SPURS

Nacionālās basketbola asociācijas spēlē Dāvja Bertāna pārstāvētais Sanantonio “Spurs” ar 108:107 (27:27, 25:23, 28:33, 28:24) pārspēja Čikāgas “Bulls”.

Bertāns laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, savāca četras atlēkušās bumbas un vienu rezultatīvu piespēli, kā arī spēli pabeidza ar +15 lietderību.  Tāpat basketbolistam divas kļūdas un viena piezīme.

Mačs ritēja ļoti līdzīgā gultnē, taču tā beigās veiksmīgāki bija “Spurs” – uzvaru nesošais metiens Lamarkusam Aldridžam divas minūtes pirms spēles beigām, kurš pēc Bertāna savāktās atlēkušās bumbas aizsardzībā uzbrukumā trieca bumbu grozā no augšas un nopelnīja piezīmi pret sevi, tā rezultātā iemetot piešķirto soda metienu.

“Spurs” rindās ar 21 punktu rezultatīvākais Demārs Derouzens, savukārt “Bulls” komandā 28 punkti Zekam Lavainam.

Sanantonio ar 10 uzvarām 20 spēlēs ieņem 9.vietu Rietumu konferencē, savukārt Čikāga ar 16 zaudējumiem 21 spēlē ieņem 13.vietu Austrumos.