Bertānam deviņi punkti “Wizards” zaudējumā, Kurucs atgriežas NBA ar septiņām atlēkušajām bumbām

NBA

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva deviņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” cieta zaudējumu.

ASV galvaspilsētas klubs viesos ar 111:128 (30:35, 24:34, 30:35, 27:24) atzina Memfisas “Grizzlies” pārākumu, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Bertāns šajā duelī laukumā pavadīja 25 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no trim divpunktu metieniem, vienu no sešiem tālmetieniem un visus četrus soda metienus.

Tāpat rūjienietis izcīnīja izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja divus metienus, pieļāva vienu kļūdu un četras reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar viņu laukumā ielaida par deviņiem punktiem vairāk nekā iemeta.

Tikmēr Rodions Kurucs sestdien aizvadīja savu pirmo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli kopš 27.novembra, taču neglāba Bruklinas “Nets” no zaudējuma.

Ņujorkas vienība viesos ar rezultātu 102:110 (31:38, 29:27, 23:25, 19:20) atzina Toronto “Raptors” pārākumu.

Kurucs laukumā pavadīja 17 minūtes un 57 sekundes, kas viņam ir sezonās otrs lielākais spēles laiks. Latviešu basketbolists viņam atvēlētajās minūtēs realizēja vienu no diviem soda metieniem, bet netrāpīja abus divus divpunktu metienus un savu vienīgo “trejaci”.

Tāpat cēsnieka kontā bija septiņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, divas kļūdas un trīs piezīmes. “Nets” ar Kurucu laukumā iemeta par trim punktiem vairāk nekā ielaida.

Kurucs pēdējā mēneša laikā lielākoties atradies NBA G līgas komandā Longailendas “Nets”, šajā laikā NBA piedaloties tikai trīs spēlēs.