Bertānam deviņi punkti “Spurs” zaudējumā, Kurucs rezervē “Nets” zaudējumā

ADRIAN GARCIA/SPURS

Nacionālās basketbola asociācijas spēlēs (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētais Sanantonio “Spurs” viesos ar rezultātu 99:104 (24:25, 31:31, 21:21, 23:27) piekāpās Sakramento “Kings” komandai, savukārt Bruklinas “Nets”, kurā spēlē Rodions Kurucs, ar rezultātu 113:120 (31:30, 22:27, 32:36, 28:27) Minesotas “Timberwolves”.

Bertāns “Spurs” zaudējumā laukumā pavadīja septiņas minūtes un 49 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no četriem tālmetieniem, divus no tiem iemetot pēdējā minūtē.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 66 sekundes, latvietis ar precīzu tālmetienu panāca 93:100, bet 28 sekundes vēlāk viņš pievienoja vēl vienu trejaci (96:102). Tiesa, ar Bertāna sniegumu nepietika, lai atspēlētos, un “Spurs” cieta zaudējumu ar 99:104.

“Spurs” rindās ar 23 punktiem atzīmējās Demars Derouzens, bet 14 punkti un 18 atlēkušās bumbas bija Lamarkusam Oldridžam. “Kings” komandā 22 punktus iemeta Bogdans Bogdanovičs, 19 punkti bija De’Āronam Foksam, bet ar 13 punktiem un 13 bumbām zem groziem izcēlās Villijs Kolijs-Steins.

Tikmēr “Nets” spēlē  Kurucs bija spēles pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Bruklinas komanda pirmā puslaika beigās saņēma smagu triecienu, jo vienā no spēles epizodēm smagu labās kājas potītes savainojumu guva šosezon lielisku sniegumu rādošais Leverts. Pamatsastāvā aizsargs laukumu pameta uz nestuvēm un tika nogādāts slimnīcā tālākām pārbaudēm.

“Nets” rindās rezultatīvākais šajā mačā bija D’Endželo Rasels, kurš guva 31 punkti, bet pa 14 punktiem sameta Spensers Dinvidijs un Rondijs Holiss-Džefersons.

Tikmēr mājiniekiem ar 25 punktiem un 21 atlēkušo bumbu izcēlās Karls Entonijs Taunss, 24 punkti un 11 rezultatīvas piespēles bija Džefam Tīgam, bet pie 23 punktiem tika Deriks Rouzs.

“Spurs” ar septiņām uzvarām 12 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas piektajā vietā, kamēr “Nets” ar sešām uzvarām 14 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā joprojām ieņem astoto vietu