Bertānam astoņi punkti “Spurs” zaudējumā, Kurucs “Nets” sastāvā atgriežas ar diviem punktiem

AP/SCANPIX

Svētdienas naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) spēles aizvadījušas latviešu basketbolistu pārstāvētās komandas. Dāvja Bertāna Sanantonio “Spurs” ar 110:117 piekāpās Orlando “Magic”, savukārt Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets” ar 122:97 sagrāva Filadelfijas “76ers”.

Bertāns “Spurs” sastāvā laukumā atradās 25 minūtes un guva astoņus punktus, iemetot divus no septiņiem tālmetieniem un vienu divpunktu metienu. Tāpat Dāvis savāca piecas atlēcošās bumbas un saņēma negatīvu lieterību -12.

“Magic” jau pirmajā ceturtdaļā ieguva desmit punktu pārsvaru, un “Spurs” spēles turpinājumā vadību iegūt neizdevās. “Magic” sastāvā ar 26 punktiem izcēlās Ārons Gordons, taču “Spurs” rindās 25 punkti Demāram Derouzenam.

“Spurs” pēc zaudējuma ieņem ceturto vietu Rietumos, savukārt “Magic” atrodas 11.vietā Autrumos.

“Nets” spēlē pret “76ers” Rodions Kurucs atgriezās “Nets” sastāvā pēc vienas spēles Attīstības līgā. Kurucs laukumā pavadīja tikai trīs minūtes, taču spēja gūt divus punktus un savākt divas atlēcošās bumbas.

Pirmajā puslaikā spēle ritēja līdzīgi, taču “Nets” trešajā ceturtdaļā veica 41:28 izrāvienu, kas arī lielā mērā izšķīra spēles likteni. “Nets” komandā rezultatīvākā spēlētāja godu ar 21 punktu dalīja Rasels un Džefers, “”76ers” rindās 20 punkti Benam Simonsam.

“Nets” šobrīd ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, taču “76ers” atrodas trīs vietas augstāk, piektajā vietā.