Bertāna “Wizards” pārspēlēs par vietu izslēgšanas turnīrā zaudē Bostonas “Celtics”

EPA/SCANPIX

Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards” trešdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas pārspēlēs ar 100:118 zaudēja Bostonas “Celtics”, kas iekļuva izslēgšanas turnīrā.

“Wizards” par Austrumu konferences pēdējo ceļazīmi uz “play off” naktī uz piektdienu spēlēs ar Indianas “Pacers”.

Vēl pēc pirmā puslaika “Wizards” bija vadībā 54:52, bet pēc lielā pārtraukuma “Celtics” ar Džeisonu Teitumu priekšgalā ātri izvirzījās vadībā un nepilnās četrās minūtēs sasniedza 10 punktu pārsvaru. Visā mačā Teitums Bostonas labā guva 50 punktus.

Bertāns aizvadīja vienu no klusākajām sezonas spēlēm, 33 minūtes aizmetot garām visus septiņus tālmetienus un gūstot vien četrus punktus.

Bredlijs Bīls un Rasels Vestbruks Vašingtonas labā guva attiecīgi 22 un 20 punktus.