Bertāna “Wizards” nenotur pārsvaru un otro reizi trīs dienu laikā piekāpjas Atlantas “Hawks”

EPA/SCANPIX

Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē ar 116:120 zaudēja Atlantas “Hawks”, piekāpjoties pretiniekiem otro reizi trīs dienu laikā.

Arī šoreiz “Wizards” nācās iztikt bez sava līdera un NBA otra rezultatīvākā basketbolista Bredlija Bīla, kurš dziedē kājas savainojumu.

Sākoties pēdējai minūtei Vašingtona bija vadībā 116:114. Raselam Vestbrukam divas reizes pēc kārtas neizdevās trāpīt bumbu grozā, bet laukuma otrā pusē Džons Kolinss ar precīzu tālmetienu izvirzīja “Hawks” vadībā. Atlikušajā laikā neprecīzi bija arī Raula Neto un Bertāna metieni, un Atlanta ar soda metieniem panāca gala rezultātu 120:116.

Bertāns spēlēja 31 minūtes un guva 14 punktus. Dāvis trāpīja vienu no diviem divpunktniekiem, četrus no 10 tālmetieniem, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un pārtvēra divas piespēles.

Rasels Vestbruks Vašingtonas labā guva 34 punktus, izcīnīja 5 atlēkušās bumbas un atdeva 15 rezultatīvas piespēles. Vēl 16 punkti Daniela Gaforda kontā.

“Hawks” rindās Treja Janga un Bogdana Bogdanoviča kontā attiecīgi 33 un 20 punkti.