Bertāna ”Spurs” izrāda pastiprinātu interesi par Kristapa Porziņģa piesaisti vasarā

0 Komentāru
Bertāna ”Spurs” izrāda pastiprinātu interesi par Kristapa Porziņģa piesaisti vasarā
AFP/SCANPIX

Latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asoiciācijas vienība Sanantonio ”Spurs”, atsaucoties uz ASV mediju ”The Ringer”, izrādījuši ievērojamu interesi kā brīvo aģentu vasarā piesaistīt citu Latvijas spēlētāju Kristapu Porziņģi.

Tā Kristaps Porziņģis pēc šīs sezonas varētu kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, par viņu interesi izrādījušas vairākas komandas, ieskaitot ”Spurs”, kā arī Rodiona Kuruca pārstāvēto ”Nets”.

Tomēr ar maksimālā darījuma piedāvāšanu ”Spurs” klātos grūti – vērā jāņem ne tikai tas, kas Porziņģa esošā komanda Ņujorkas ”Knicks” jebkuru piedāvājumu varēs pielīdzināt, bet arī tas, ka ”Spurs” 2019-20 gada sezonai jau 12 spēlētājiem ir garantēti līgumi, kas sastāda 110,9 miljonus ASV dolāru. Tas nozīmē, ka Porziņģa piesaistes gadījumā ”Spurs” varētu nākties izcirst pamatīgus robus esošajās sastāvā.

Atgādinām, ka Porziņģis joprojām atlabst no pagājušajā februārī piedzīvotās krustenisko saišu traumas. Savas karjeras laikā Porzīņģis vidēji guvis 17,8 punktus un zem groziem izcīnījis 7,1 atlēkušo bumbu.

0 Komentāru