Bertāna pārstāvētā “Spurs” sagrauj “Magic” un pārtrauc trīs zaudējumu sēriju
Autors: REUTERS

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Sanantonio “Spurs” savā laukumā ar rezultātu 102:72 (24:18, 38:19, 34:20, 12:15) sakāva Orlando “Magic” komandu. Latviešu basketbolists ar punktiem neizcēlās.

Bertāns laukumā nāca pēdējā ceturtdaļā un nospēlēja deviņas minūtes. Šajā laikā aizmetot garām vienu pustālo metienu un tālmetienu. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušas bumbas, izdarīja vienu rezultatīvo piespēli, vienreiz bloķēja pretinieka metienu un pieļāva vienu kļūdu.

Latvietis pirmo reizi šajā mēnesī palicis bez punktiem.

Par “Spurs” labāko punktu guvēju šajā spēlē kļuva Lamarkuss Oldridžs, kurš atzīmējās ar 24 punktiem. Turpretim “Magic” komandā pa desmit punktiem iemeta Džonatons Simonss un Nikola Vučevičs, kuram arī desmit atlēkušās bumbas.

Šajā spēlē “Spurs” pārsvaru ieguva jau no paša sākumā un spēlēs gaitā tas turpināja augt. Pirmo puslaiku mājinieki noslēdza ar 25 punktu pārsvaru – 62:37, bet otrajā tas sasniedza 40 punktus

“Spurs” izcīnīja savu 38 uzvaru aizvadītajās 68 spēlēs un pakāpās uz devīto vietu Rietumu konferencē.

Turpinājumā Bertāna komandu gaida smagas cīņas ar komandām, kuras atrodas “play off” zonā.

Nākamajā spēlē  ceturtdien “Spurs” uzņems Ņūorleānas “Pelicans” basketbolistus.