BBL elites grupas finālā iekļūst “TTT Rīga” un “Aistes-LSMU”

Pievienot komentāru
BBL elites grupas finālā iekļūst “TTT Rīga” un “Aistes-LSMU”
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

“TTT Rīga” komanda sestdien Rīgā “Douglas” Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites grupas pusfinālā sagrāva “Liepāja”/LSSS vienību, iekļūstot finālā, kur tiksies ar Kauņas “Aistes-LSMU”.

“TTT Rīga” sestdien Rīgā sagrāva “Liepāja”/LSSS vienību ar 108:39. Rezultatīvākā Rīgas kluba rindās ar 21 gūto punktu nedaudz vairāk nekā 20 spēlētās minūtēs bija Kitija Laksa.

Megana Hafa guva 18 punktus un sakrāja piecas atlēkušās bumbas, bet 16 punkti un pa sešām atlēkušajām bumbām un rezultatīvām piespēlēm Marinai Meibrijai. 13 punktus sakrāja Binta Drameha, 12 – Kate Krēsliņa, kurai arī piecas atlēkušās bumbas. Pa četrām pārtvertām bumbām šajā mačā Dramehai, Laksai un Krēsliņai, bet kopā Rīgas basketbolistes bumbu pārtvēra 18 reizes.

Liepājniecēm 13 punkti un piecas atlēkušās bumbas Rūtai Veiderei.

Otrā Elites grupas pusfinālā Viļņas “Kibirkštis-MRU” trešajā pagarinājumā ar 82:84 zaudēja Kauņas “Aistes-LSMU” komandai. Abu komandu rindās kopā četras basketbolistes izcēlās ar “double-double” rādītājiem.

Uzvarētājām ar 24 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām rezultatīvākā bija Karolina Kazačūnaite. 17 punkti un pa septiņām atlēkušajām bumbām un rezultatīvām piespēlēm, kā arī deviņas izprovocētas piezīmes Santai Baltkojienei, bet 15 punkti, piecas atlēkušās bumbas un astoņas izprovocētas piezīmes Rasai Knīzaitei.

Lietuvas galvaspilsētas komandā 20 punkti, 19 atlēkušās bumbas, seši bloķēti metieni un septiņas izprovocētas piezīmes Daugilei Šarauskaitei, 19 punkti, 12 atlēkušās bumbas un astoņas izprovocētas piezīmes Gabrielei Šulskei, bet 14 punkti, 17 atlēkušās bumbas un sešas izprovocētas piezīmes Kristei Druskītei.

Svētdien finālā par pirmo vietu tiksies “TTT Rīga” ar “Aistes-LSMU”, bet spēlē par trešo vietu – “Kibirkštis-MRU” ar “Liepāja”/LSSS vienību.