Komentāri
Basketboliste Laksa otro gadu pēc kārtas iekļauta NCAA “American” konferences simboliskajā pieciniekā
F64

Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) “American” konferences komandu galvenie treneri jau otro gadu pēc kārtas iekļāvuši talantīgo Latvijas basketbolisti Kitiju Laksu konferences pirmssezonas simboliskajā pieciniekā.

Iepriekšējā sezonā, kas viņai bija otrā šajā turnīrā, Laksa tika iekļauta NCAA simboliskajā izlasē. Viņa Dienvidfloridas Universitātes komandas “Bulls” rindās vidēji iemeta 19,2 punktus, kas bija trešais labākais sniegums līgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrucēja aizvadītajā sezonā sešas reizes sameta 30 un vairāk punktus.

Savukārt pirms šīs sezonas “American” konferences komandu treneri iebalsojuši Laksu pirmajā simboliskajā pieciniekā, bet viņas pārstāvētajai komandai “Bulls” atvēlējuši otro vietu konferencē.

Tikmēr 11 no 12 treneriem uzskata, ka Konektikutas Universitātes “Huskies” komanda kļūs par “American” konferences potenciālo uzvarētāju.

“Bulls” basketbolistes jauno NCAA sezonu sāks decembra sākumā.

Iepriekšējā sezonā Laksa kļuva tikai otro otrgadnieci komandas vēsturē, kas iekļuva simboliskajā komandā. Pērn šo godu saņēma viņas komandas biedrene Kortnija Viljamsa.

Tāpat iepriekšējā sezonā Laksa trīs reizes tika nosaukta par NCAA “American” konferences nedēļas labāko spēlētāju, bet “Bulls” komanda NCAA izslēgšanas turnīrā apstājās pirmajā kārtā.

Šovasar Laksa pārstāvēja Latvijas izlasi Eiropas čempionātā, kur vidēji spēlē guva 9,6 punktus un palīdzēja komandai izcīnīt sesto vietu.

Pirms došanās uz Ziemeļameriku Laksa pārstāvēja Latvijas čempionvienību “TTT Rīga”, kuras sastāvā vidēji spēlē guva 8,1 punktu un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl