Basketbola leģenda Novickis kļuvis par FIBA 2019. gada Pasaules kausa oficiālo vēstnieku

Pievienot komentāru
Basketbola leģenda Novickis kļuvis par FIBA 2019. gada Pasaules kausa oficiālo vēstnieku
FIBA

NBA leģenda un bijušais Vācijas basketbola izlases spēlētājs Dirks Novickis ceturtdien oficiāli kļuvis par FIBA 2019. gada Pasaules kausa Ķīnā vēstnieku.

Zvaigžņoto vēstnešu komandai Novickis darbosies kopā ar tādām pasaulslavenām basketbola ikonām kā ķīniešu basketbolists Jao Mins un Kobe Braients.

Nevienam nav šaubu, ka Novickis FIBA un NBA vidē divdesmit gadus ir bijis kā paraugs citiem spēlētājiem.

Novickis Vācijas basketbola izlases izcilo sniegumu kaldināja 2002.gadā, kad Pasaules kausā, kurš norisinājās ASV, tika izcīnīta augstā trešā vieta. Novickis šajā Pasaules kausā guva visvairāk punktu no visiem basketbolistiem un saņēma arī vērtīgākā spēlētāja balvu.

Kā FIBA Pasaules kausa vēstnieks Novickis piedalīsies vairākos “Road to China” pasākumos – sagatavošanās procesā, turnīra prezentācijas pasākumos, kā arī tā popularizēšanu sociālajos tīklos.

Pēc pievienošanās vēstnieku lokam, Novickis atzinis, ka ir liels gods popularizēt pasākumu kopā ar Jao Minu, Kobi Braientu un saviem laikabiedriem, arī konkurentiem.

“Man ir tikai labākās atmiņas no augstākā līmeņa turnīriem. Nacionālās izlases krekla un manas valsts pārstāvēšana FIBA sacensībās vienmēr ir bijis liels lepnums.”, atzina basketbola leģenda Novickis.

Tāpat viņš uzsvēra, ka trešās vietas izcīnīšana 2002.gada Pasaules kausā Indianapolisā bija viens no labākajiem mirkļiem viņa karjerā.

Ķīnas Pasaules kausa vēstnieks un mājinieks Jao Mins bija pirmais, kas atklāja turnīra oficiālo talismanu un logo. Kobe Braientam bija tas gods prezentēt turnīra oficiālo bumbu un atklāt biļešu tirdzniecību. Dirkam Novickim turnīra organizētāji devuši pavisam nopietnu un atbildīgu uzdevumu – viņš piedalīsies turnīra galvenās trofejas prezentācijā.

Organizatori ziņo, ka līdz 2019. gada Pasaules kausam Ķīnā visu basketbola sabiedrību sagaida vairākas aizraujošas aktivitātes, tai skaitā arī oficiālās trofejas tūri.