Basketbola apskatnieks: Bertāna nākamais līgums būs vismaz par 18 miljoniem sezonā

0 Komentāru
Basketbola apskatnieks: Bertāna nākamais līgums būs vismaz par 18 miljoniem sezonā
USA TODAY/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas klubs Vašingtonas ”Wizards” Latvijas basketbolistam Dāvim Bertānam vasarā nāksies piedāvāt līgumu par vismaz 18 miljoniem sezonā, lai viņu paturētu, uzskata ASV medija ”NBC Sports” apskatnieks un bijušais NBA basketbolists Džareds Džefrijs.

”Wizards” tikko aizritējušajā maiņu darījumu loga pēdējā dienā apmaiņā pret Bertānu komandām pieprasīja divas pirmā raunda drafta izvēles, kas parādīja Vašingtonas vienības interesi latvieti komandā noturēt.

Situāciju par Bertānu apsprieduši jau minētais Džefrijs un cits ”NBC Sports” apskatnieks Toms Haberstro.

”Risks ir Bertānam pārmaksāt, jo kāda gan ziņa tiktu nodota komandas līderiem Džonam Volam un Bredlijam Bīlam, ja viņi ļautu aiziet vienam no labākajiem snaiperiem visā NBA?” izteicās Haberstro. ”Tagad ”Wizards” ir jāsaprot, kāda ir viņa vērtība.”

Bertāns, kurš pašreiz sezonā pelna 7 miljonus ASV dolāru sezonā, apskatnieku prāt, varētu saņemt krietnu algas paaugstinājumu.

”Neizdarot darījumu maiņu logā, ”Wizards” nu ir obligāti jāparaksta jauns līgums ar Bertānu, tas nozīmē, ka Dāvis varētu saņemt 18 miljonus sezonā, kā minimums,” izteicās Džefrijs.

Tomēr Džefrijs uzskata, ka Bertānam laukumā esot arī ievērojama negatīvā īpašība: ”Tomēr tad sanāktu maksāt spēlētājam, kurš nav labs cīnītājs par atlēkušajām bumbām. Vai tiešām var uzticēties spēlētājam spēka uzbrucēja pozīcijā, ja viņš šad un tad vāc apmēram 3 atlēkušās bumbas spēlē [piezīme: Bertānam gan sezonā ir vidēji 4,7 atlēkušās bumbas].”

0 Komentāru