Aurojošā MSG arēnā ”Knicks” vēlreiz galotnē apspēlē Porziņģa un Dončiča ”Mavericks”

4 komentāri
REUTERS/SCANPIX

Ņujorkas ”Knicks” aurojošā ”Madison Square Garden” arēnā piektdienas rītā pēc Latvijas laika mača galotnē uzvarēja Kristapa Porziņģa un Lukas Dončiča Dalasas ”Mavericks” 106:103.

Pirms nedēļas Dalasā ”Knicks” izcīnīja uzvaru ar gandrīz identisku rezultātu – 106:102. Ņujorkas klubs šosezon 12 spēlēs izcīnījis 3 uzvaras. Divas no tām pār ”Mavericks”.

Kā jau pat Porziņģis bija paredzējis, Ņujorkas publika savu bijušo zvaigzni sagaidīja naidīgi. Jau iesildīšanās laikā skanēja saukļi: ”Brauc atpakaļ uz Latviju” un ”Nodevējs”. Vēlāk mača laikā skanēja arī ”KP sucks”. Šo mēs labprāt ļautu lasītājiem pašiem tulkot.

Spēles liktenis izšķīrās 13 sekundes pirms mača beigām, kad pie neizšķirta rezultāta Markuss Moriss pār Maksi Klēbera roku iemeta sarežģītu tālmetienu. Dončičs no groza apakšas rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

Pret ”Knicks” aizsargu Franku Nilikinu tika uzsista piezīme, kurš abus sodus trāpīja, bet Seta Karija izmisuma metiens lidoja grozam garām. Par prieku aurojošajam fanu pūlim ”Knicks” tika pie uzvaras 106:103.

Porziņģis 33 minūtēs guva 20 punktus. Kristaps trāpīja 6 no 12 divpunktniekiem, vienu no 5 tālmetieniem, visus 5 soda metienu, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, uzlika 3 blokus un pa reizei atdeva rezultatīvu piespēli un pārtvēra bumbu.

Dončičs 36 minūtēs guva 33 punktus, izcīnīja 10 bumbas un atdeva 11 piespēles. ”Knicks” rindās Moriss guva 20 un Džuliuss Rendls 17 punktus.