ASVEL apspēlē Šmita “Barcelona” un izcīna septīto uzvaru pēc kārtas

FCBARCELONA.COM

Vilerbānas ASVEL piektdien “Turkish Airlines” Eirolīgas mačā ar 76:69 apspēlēja Rolanda Šmita “Barcelona” un izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas.

Pat Eirolīgas līderiem “Barcelona” savā laukumā neizdevās apturēt ASVEL cīņā par vietu TOP 8 un iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā. Viesi izcīnīja 12 uzvaru 26 spēlēs un tabulā pacēlās uz 12.vietu.

Francijas kluba labā Noriss Kouls guva 21, Viljamss Hovards, Deivids Laitijs un Mustafa Fols pa 13 punktiem.

Šmits spēlēja 18 minūtes un guva 2 punktus. Rolands trāpīja vienu no trijiem divpunktniekiem un izcīnīja 6 atlēkušās bumbas.

“Barca” rindās Brendonam Deivīsam 22 un Nikolam Mirotičam 19 punkti. Katalonijas klubs ar 18 uzvarām 26 spēlēs tabulā saglabā pirmo vietu.