ASV izlases basketbolists Bīls varētu izlaist olimpiskās spēles 

0 Komentāru
ASV izlases basketbolists Bīls varētu izlaist olimpiskās spēles 
AFP/SCANPIX

Basketbolists Bredlijs Bīls pagaidām ir nošķirts no ASV izlases spēlētājiem, jo viņam tuvākās dienas būs jāievēro strikts Covid-19 protokols, informē ESPN.

ASV basketbola izlase Lasvegasā aizvada treniņnometni un pārbaudes spēles pirms gaidāmā starta Tokijas olimpiskajās spēlēs. Trešdien komanda paziņoja, ka vienam spēlētājam turpmāk būs jāievēro Covid-19 protokols.

Lai arī basketbolista vārds paziņojumā netiek minēts, ESPN, atsaucoties uz saviem avotiem, vēsta, ka šis spēlētājs ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Vašingtonas “Wizards” pārstāvis Bīls.

Lielāka skaidrība par Bīla veselības stāvokli būs ceturtdien.

Gadījumā, ja Bīlam šī iemesla dēļ nāksies izlaist Tokijas olimpiskās spēles, viņu vietu ieņems viens no trim spēlētājiem – Keldons Džonsons, Darius Gārlands vai Sediks Bejs.

Kāds avots ESPN atklāja, ka pagājušajā nedēļā ASV nometni nācās pamest vienai personai, kurai noteica saslimšanu ar Covid-19, kā arī divām kontaktpersonām.

Piektdien ASV izlase aizvadīs pārbaudes spēli ar Austrāliju, bet svētdien treniņnometnes noslēgumā plānota pārbaude pret Spāniju.

Jau ziņots, ka pirmajās divās spēlēs Grega Popoviča vadītā izlase ASV negaidīti ar 87:90 piekāpās Nigērijai un ar 83:91 – Austrālijai. Trešdien ASV basketbolisti ar 108:80 uzvarēja Argentīnu.

Olimpiskās spēles Tokijā plānotas no 23. jūlija līdz 8. augustam.
0 Komentāru