ASV basketbola izlase Covid-19 protokola dēļ atceļ pārbaudes spēli pret Austrāliju

0 Komentāru
ASV basketbola izlase Covid-19 protokola dēļ atceļ pārbaudes spēli pret Austrāliju
AFP/SCANPIX

Ievērojot Covid-19 protokolu, ASV basketbola izlase atcēlusi pārbaudes spēli pirms Tokijas olimpiskajām spēlēm.

ASV basketbola izlase Lasvegasā aizvada treniņnometni un pārbaudes spēles pirms gaidāmā starta Tokijas olimpiskajās spēlēs. Piektdien bija paredzēta pārbaudes spēles pret Austrāliju, bet drošības labad tā ir atcelta.

Trešdien komanda paziņoja, ka vienam spēlētājam turpmāk būs jāievēro Covid-19 protokols, bet viņa vārdu neatklāja. ESPN ziņoja, ka tas ir Nacionālās basketbola asociācijas vienības Vašingtonas “Wizards” līderis Bredlijs Bīls.

Ceturtdien ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis savā “Twitter” kontā precizēja, ka “ASV izlase strādā pie tā, lai aizsargu Bīlu olimpiskās komandas dalībnieku sarakstā aizstātu pirms brauciena uz Japānu.”

Tāpat ceturtdien noskaidrojās, ka Covid-19 protokols jāievēro arī Detroitas “Pistons” pārstāvim Džerami Grantam, kurš iepriekš tika piesaukts kā viens no potenciālajiem Bīla aizstājējiem.

ASV basketbolisti svētdien aizvien plāno aizvadīt savu pēdējo pārbaudes spēli ar Spāniju. 25.jūlijā ASV izlase Tokijas olimpiskajās spēlēs tiksies ar Franciju.

Jau ziņots, ka pirmajās divās spēlēs Grega Popoviča vadītā izlase ASV negaidīti ar 87:90 piekāpās Nigērijai un ar 83:91 – Austrālijai. Trešdien ASV basketbolisti ar 108:80 uzvarēja Argentīnu.

Olimpiskās spēles Tokijā plānotas no 23.jūlija līdz 8.augustam.

0 Komentāru