Argentīna uzvar Venecuēlu un kopā ar Poliju iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

REUTERS/SCANPIX

Argentīnas vīriešu basketbola izlase piektdien svinēja uzvaru Pasaules kausā (PK) otrā posma pirmajā spēlē, tādējādi nodrošinot sev un Polijai ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu.

Argentīnieši I apakšgrupas mačā ar rezultātu 87:67 (17:12, 21:13, 25:22, 24:20) guva virsroku pār Venecuēlu.

Argentīnas izlasē rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Gabriels Deks, 15 punkti bija Luisam Skolam, bet ar 12 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Fakundo Kampaco. Venecuēlai 19 punktus sameta Mihaels Karrera.

Argentīnieši jau no pirmajām minūtēm apliecināja savu dueļa favorītu statusu un bija vadībā teju spēli, neatstājot venecuēliešiem nekādas cerības.

Jau ziņots, ka Polija I apakšgrupā pirmajā mačā ar rezultātu 79:74 (16:22, 18:18, 19:17, 26:17) pārspēja Krievijas izlasi, kurai tas bija jau otrais zaudējums četrās spēlēs.