Ar “Ventspils” uzvaru sākusies Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas sezona

BK VENTSPILS

Ar “Ventspils” uzvaru piektdien savā laukumā sākusies “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) 2021./2022.gada sezona.

Latvijas vicečempione “Ventspils” Ventspilī ar 89:67 pieveica Rakveres “Tarvas”.

Pirmo ceturtdaļu sparīgāk sāka viesi, trīsreiz panākot astoņu punktu pārsvaru, pēdējoreiz – ar rezultātu 13:5. Tomēr pēc tam mājinieki veica izrāvienu ar 15:2, un spēles turpinājumā tikai vienreiz – otrās ceturtdaļas sākumā – pēc Igora Josipoviča divpunktu metiena panākot 25:25.

Tomēr izšķirošo pārsvaru mājinieki nodrošināja vien pēdējā ceturtdaļā, ko uzsāka ar 15:4 izrāvienu.

Mājinieku rindās par rezultatīvāko ar 22 punktiem kļuva Kristaps Ķilps, kura kontā arī sešas atlēkušās bumbas un pa četrām rezultatīvām piespēlēm un kļūdām. 14 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles Lerija Tomasa kontā, pa 11 punktiem guva Guntis Sīpoliņš un Deniss Krestiņins, kuram arī astoņas atlēkušās bumbas, bet pa desmit punktiem sakrāja Kristiāns Šulcs un Artūrs Ausējs, kuram tika arī pa piecām atlēkušajām bumbām, rezultatīvām piespēlēm un kļūdām.

“Tarvas” komandā 17 punktus un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Tormi Nītss, 14 punktus un piecas atlēkušās bumbas – Josipovičs un desmit punktus un sešas atlēkušās bumbas – Aleksa Nikoličs.

Sestdien, 2.oktobrī, cīņā iesaistīsies pārējās četras Latvijas komandas: “Latvijas Universitāte” uzņems “Tartu Universitāti”/”Maks & Moorits”, “Liepāja” spēlēs ar “Tarvas”, “Ogre” – ar Raplas “AVIS Utilitas”, bet “Valmiera Glass”/ViA izbraukumā tiksies ar Tallinas “TalTech”. Svētdien, 3.oktobrī, cīņā iesaistīsies Hābnēmes “Viimsi” un Tallinas “Kalev”.

Latvijas vadošo komandu “VEF Rīga” un “Ventspils” dueļi notiks 18.decembrī Rīgā un 20.februāri Ventspilī.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu