Ar septīto nummuru 2015. gadā NBA draftētais Mudiejs kļūst par Strēlnieka konkurentu ”Žalgirī”

2 komentāri
Ar septīto nummuru 2015. gadā NBA draftētais Mudiejs kļūst par Strēlnieka konkurentu ”Žalgirī”
AP/SCANPIX

Lietuvas basketbola klubs Kauņas ”Žalgiris” sastāvu papildinājis ar 2015. gada Nacionālās basketbola asociācijas drafta septīto numuru Emanuelu Mudieju, paziņojusi Kauņas komanda.

Klubs norāda, ka ar Mudieja piesaisti, spēlētāju komplektācija jaunajai sezonai ir noslēgta. Saspēles vadītāja komandas biedrs gaidāmajā sezonā būs arī latviešu saspēlnieks Jānis Strēlnieks. Līgums ar Mudieju ticis noslēgts uz vienu sezonu.

Pagājušajā sezonā ”Žalgiris” nespēja iekļūt Eirolīgas labāko astotniekā, regulārajā čempionātā finišējot 11. pozīcijā. ”Žalgiris” vienīgo reizi Eirolīgā triumfēja 1999. gadā, bet vēl nesenajā 2018. gadā turnīra kopvērtējumā finišēja trešajā pozīcijā.

Pagājušo sezonu 25 gadus vecais Mudiejs pavadīja bez līguma un laukumā nedevās nevienas komandas sastāvā. 2019./20. gada sezonu Kongo Demokrātiskās republikas basketbolists pavadīja Jūtas ”Jazz” rindās, kur 54 spēlēs regulārajā čempionātā vidēji guva 7,3 punktus, sakrāja 2,3 atlēkušās bumbas un atdeva 2,1 rezultatīvas piespēles.

Mudiejs ar augstu numuru tika izraudzīts 2015. gada NBA draftā. Tolaik viņu ar septīto numuru izvēlējās Denveras ”Nuggets”. Mudiejam karjeras laikā ir 300 NBA mači, no kuriem 165 sākti pamatsastāvā. Šajā laikā viņš vidēji guvis 11 punktus, atdevis 3,8 piespēles un savācis 2,9 atlēkušās bumbas.

2 komentāri