Apsītis arī nākamsezon pārstāvēs “Valmiera Glass”/”ViA” komandu

0 Komentāru
Apsītis arī nākamsezon pārstāvēs “Valmiera Glass”/”ViA” komandu
INSTAGRAM

Basketbolists Kārlis Apsītis noslēdzis jaunu līgumu ar Latvijas-Igaunijas apvienotā čempionāta dalībnieci “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (“Valmiera Glass”/”ViA”), trešdien ziņo komanda.

Aizvadīto sezonu Apsītis sākas Latvijas Nacionālās līgas (LBL 2) dzimtās pilsētas komandā “Saldus”. Covid-19 dēļ Latvijas otrās divīzijas turnīra spēles tika atceltas, bet jau februārī Apsītis pievienojās valmieriešiem.

Zīmīgi, ka Apsīša pirmajā spēlē “Valmiera Glass”/”ViA” pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izdevās uzvarēt “Ventspili”.

Kopumā Latvijas – Igaunijas apvienotajā līgā Apsītis paguva aizvadīt desmit spēles, izceļoties ar 11,9 punktiem, 3,8 izcīnītām bumbām zem groziem un 1,3 pārtvertām bumbām vidēji mačā. Latvijas čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla piecu spēļu sērijā pret “Liepāju” saldenieks atzīmējās ar 7,8 punktiem, 4,2 izcīnītām bumbām un 1,6 rezultatīvām piespēlēm.

“Esmu gandarīts par iespēju pārstāvēt Valmieras basketbola klubu. Šogad pievienošos komandai jau pirmssezonas sagatavošanās posmā, tas palīdzēs iegūt augstu fizisko sagatavotību sezonai un saspēlēties ar komandas biedriem,” sarunā ar kluba preses dienestu saka Apsītis.

Apsītis ir viens no 2010.gada Eiropas U-18 čempionāta bronzas medaļniekiem, spēlējot kopā ar Dāvi Bertānu, Kasparu Vecvagaru un Jāni Timmu. Jauniešu vecumā Apsītis pārstāvēja Ventspils basketbola sistēmu, bet pieaugušo līmenī uzbrucējs debitēja “Turības” sastāvā 2012.gadā. Pēc tam uzbrucējs pāŗstāvējis “Baronu”, “Valmieru”, “Ogri” un uz neilgu brīdi arī “Liepāju”.

Basketbolistam ir pieredze arī leģionāra gaitās, pārstāvot Lietuvas komandas Prieņu “Vytautas” un Kedaiņu “Nevežis”. Tāpat Apsīša bagāžā ir pāris mēneši Vācijas komandā Vircburgas “Baskets”. Šovasar Apsītis kopā ar citiem saldeniekiem Klāvu Dubultu, Kārli Žundu un Dāvi Gūtmani pārstāvēja Latviju Eiropas kausa kvalifikācijā 3×3 basketbolā.

“Kārlis pievienojās komandai pagājušās sezonas noslēguma posmā un viņa nopelnos ir kopējais komandas sniegums sarežģītajā pandēmijas sezonā. Tieši šī iemesla dēļ, Kārlis bija viena no mūsu prioritātēm šīs sezonas komandas sastāvā,” skaidro ģenerālmenedžeris Roberts Zeile. “Arī šogad no Kārļa sagaidām augstāko meistarību, gan uz laukuma, gan ārpus tā, it īpaši tādēļ, ka šogad viņam ir iespēja būt ar komandu jau no pirmās dienas, izejot visu sagatavošanās posmu. Ar nepacietību gaidu sezonas sākumu!”

Šajā sezonā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandā trenera Edmunda Valeiko vadībā spēlēs Edgars Kaufmanis, Valters Liepiņš, Jānis Engers, Kārlis Apsītis, Ervīns Jonāts, Klāvs Dubults un Viktors Iļjins.

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” basketbola komanda jaunajā sezonā aizvadīs ceturto gadu starp Latvijas labākajām basketbola komandām.

0 Komentāru