Aizkustinoši un no sirds! Dončiča tētis velta savam dēlam Lukam emocionālu vēstuli

2 komentāri
Aizkustinoši un no sirds! Dončiča tētis velta savam dēlam Lukam emocionālu vēstuli
Foto: eurohoops.net

Slovēņu talantīgā basketbolista Luka Dončiča tētis Saša Dončičs veltīja savam dēlam emocionālu vēstuli.

Slovēņu supertalants Dončičs bija izraudzīts NBA draftā ar trešo numuru un nonāca Dalasas “Mavericks” vienībā. Viņa tēvs Saša Dončičs portālā Sportsrait veltīja dēlam vēstuli, lai iedrošinātu viņu turpmākajā sportista karjeras posmā.

Lūk, vēstule!

”Ko nozīmē būt par labu tēvu? Tagad esmu parliecināts, ka man ir atbilde uz šo jautājumu. Es nekad neesmu bijis ideāls! Jūs zināt, es biju Ļubļanā drafta naktī. Mēs abi zinām, kāpēc, bet paturēsim to kā noslēpumu, kas mūs vieno.

Visa uzmanība bija nofokusēta televizorā notiekošajā. Es nevarēju sagaidīt, kad dzirdēšu tavu vārdu. Kad beidzot to izdzirdēju .. nevarēja saprast, kā justies, cik ļoti es lepojos par to, ka esmu tavs tēvs. Mans dēls, tu liki man tik ļoti lepoties, jau kārtējo reizi!

Luka, vai vari iedomāties, kā man dzīvojas tālumā no sava bērna? Tu nezini, kas notiek, kad bērns aiziet, lai sāktu savu jauno dzīvi! Tu atceries Luka? Tev bija vien 13 gadi, kad ”Real” apciemoja Slovēniju, lai paņemtu tevi līdzi savā komandā, kura bija tālu no mums. Man tiešām bija sāpīgi, bet biju aizkustināts un satraukts. Mēs gribējām, lai esi kopā ar mums, bet es nekad sev neļautu liegt tev palaist garām šo lielisko iespēju. Tas varētu liecināt to, ka esmu labs tēvs, Luka!

Ir stāsts, kuru es nekad nevienam neesmu stāstījis. Jā, tu esi nobriedis, lieliski pavadīji laiku, iemeti daudzus metienus, izaugi līdz nozīmīgam un godājamam spēlētājam. Bet priekš tava tēva bija divi zīmīgi momenti. Varenība- tās nav kameras, kuras fiksē katru tavu soli. Es vienmēr atcerēšos turnīru, kuru, esmu pārliecināts, atceries arī tu. Tu knapi varēji pateikt divus vārdus spāniski, bet Barselonas turnīrā, kurā tu spēlēji ar vecākiem puišiem, tu ieguvi vērtīgākā spēlētāja balvu. Pēc pāris mēnešiem treneris Pablo Lasso ļāva tev spēlēt lielajā komandā. Tas bija mačā pret Valensiju! Tu saņēmi bumbu un no stūra iemeti precīzu trīspunktnieku. Neatkarīgi no tā, cik vēl vērienīgu panākumu tu sasniegsi savā dzīvē, tēvs vienmēr atcerēsies šos momentus, jo no tiem viss sākās priekš mana dēla.”

Dončičs šogad tika atzīts par ULEB Eirolīgas regulārās sezonas un finālčetrinieka vērtīgāko spēlētāju, turklāt saņēma arī Spānijas čempionāta vērtīgākā basketbolista balvu.

2 komentāri