Aivars Lembergs izbeidz savu darbību basketbola klubā “Ventspils”

0 Komentāru
Aivars Lembergs izbeidz savu darbību basketbola klubā “Ventspils”
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

No 2019. gada 17. decembra Aivars Lembergs izbeidz savu darbību Biedrības “Basketbola klubs “Ventspils”” padomē kā padomes priekšsēdētājs un prezidents, kā arī izstājas no biedrības biedru sastāva, otrdien paziņoja Biedrība “Basketbola klubs “Ventspils””.

Jau ziņots, ka ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9. decembrī, pamatojoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas Lembergam un četrām ar viņu saistītām juridiskām personām – Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils attīstības aģentūrai, Biznesa attīstības asociācijai un Latvijas Tranzīta biznesa asociācijai.

Basketbola kluba ģenerālsponsors ir Ventspils brīvostas pārvalde, un no brīvostas saņemtais atbalsts veido aptuveni trešdaļu no kluba budžeta. Klubam ar brīvostu ir noslēgts 438 244 eiro vērts līgums par reklāmas aktivitāšu īstenošanu 2019. gadā basketbola spēļu laikā.

“Ventspils” ir titulētākais vīriešu basketbola klubs atjaunotās Latvijas valsts vēsturē. Divdesmit piecu gadu pastāvēšanas laikā izcīnīti desmit Latvijas čempiona tituli, Baltijas Basketbola līgas čempionu tituls, kā arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas čempionu tituls. “Ventspils” kopš 1997.gada nemainīgi un ar labām sekmēm pārstāv Latvijas valsti starptautiskajās klubu sacensībās basketbolā vīriešiem. Kluba sistēmā sagatavoti daudzi Latvijas nacionālās un jauniešu izlašu dalībnieki.

0 Komentāru