Adetokunbo: Labprāt iemainītu NBA sezonas MVP titulu pret zeltu Pasaules kausā

0 Komentāru
Adetokunbo: Labprāt iemainītu NBA sezonas MVP titulu pret zeltu Pasaules kausā
EUROHOOPS

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Milvoki “Bucks” un Grieķijas basketbola zvaigzne Jannis Adetokunbo iepriekš nav slēpis savas simpātijas pret spēlēšanu Grieķijas izlasē, taču nesenā intervijā Grieķijas laikrakstam ”Ta Nea” savos izteikumos gājis vēl tālāk.

24 gadus vecais basketbolists, kurš būs viena no spilgtākajām zvaigznēm septembrī Ķīnā notiekošajā FIBA Pasaules kausa izcīņā, atzinis, ka savu pagājušajā sezonā iegūto labākā spēlētāja jeb MVP titulu iemainītu pret zeltu Grieķijas izlases sastāvā.

“Es iemainītu MVP titulu pret zeltu Ķīnā, ” intervijā stāsta Jannis. “Es vienmēr jūtos īpaši, spēlējot izlasē. Emocijas, sākot turnīru un klausoties valsts himnu, ir neaprakstāmas. Pēc pirmā groza, pirmās izspēles piedzīvoju īpašu pieredzi un katru reizi jūtos tikpat lepns kā pirmajā reizē. Sajūtas, gūstot panākumus izlasē, ir lieliskas un, kā jau esmu teicis iepriekš, es vienmēr būšu daļa no šīs komandas, ja būšu vesels.”

Valstvienības treniņnometnē ir arī Adetokunbo brāļi Tanasis un Kostas, kas padarot spēlēšanu vēl patīkamāku.

“Mēs iedrošinām cits citu un mēģinām kļūt vēl labāki, ” atzīst Jannis. “Tas ir neticami, ka mēs visi trīs šeit esam kopā. Mēs esam strādājuši ļoti smagi, lai šeit atrastos. Tāpēc zinu, ka mūsu māte ir lepna, tāpat kā tēvs, kurš mūs noteikti vēro no debesīm.”

Grieķijas izlase aizvadīs vairākas draudzības spēles un Ķīnā Pasaules kausā spēlēs vienā grupā ar Melnkalni, Brazīliju un Jaunzēlandi.

Turnīrs norisināsies no 31. augusta līdz 15. septembrim.

0 Komentāru