ACB sezonas noslēdzošie dueļi tiks aizvadīti Valensijā

Pievienot komentāru
ACB sezonas noslēdzošie dueļi tiks aizvadīti Valensijā
PENYA.COM

Spānijas basketbola līgas (ACB) klubi trešdien lēma sezonas atlikušo daļu aizvadīt Valensijas pilsētā, vēsta spāņu portāls “Lasprovincias”.

Jau ziņots, ka sezonas noslēguma izspēles formāts paredz, ka divās grupās pa sešām komandām katrā tiks noskaidrotas katras grupas labākās divas vienības, kas formātā “labākā starp piecām komandām” spēlēs par čempionu kausu. Uz otro pēc spēka līgu LEB Oro šajā variantā nevienai komandai nebūs jāizkrīt. Pirms sacensību atsākšanas ir paredzētas vismaz trīs sagatavošanās nedēļas. Ja ACB sezona tiks atcelta, neviena komanda netiks kronēta par čempioniem.

Trešdien 12 komandas, kas kvalificējušās atlikušajām spēlēm, balsoja par sezonas noslēgšanu Valensijā.

Pilsētu kandidatūra tika vērtēta deviņās pozīcijās. Valensija ieguva visaugstāko vērtējumu trijās no tām – ēku pieejamība, loģistika un veselības riski.

Plānots, ka galvenā spēļu norises vieta būs “L’Alqueria” treniņu centrs, kurā kopumā ir izvietotas astoņas profesionālās zāles, bet vēl četrās iespējams aizvadīt treniņus.

Portāls arī ziņo, ka spēļu norises vieta būs noslēgta no apkārtējās vides. Tas tiks darīts, lai iesaistītās personas pēc iespējas mazāk nokļūtu kontaktā ar ārpasauli.

Komandas spēļu norises vietās ieradīsies nedēļu pirms paredzētajām spēlēm, kas varētu notikt jūnija otrajā pusē.

Starp kandidātēm bija arī Saragosa, Madride, Laspalmasa de Grankanārija un Andora.

Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” pēc turnīra apturēšanas ar 19 uzvarām 23 spēlēs turnīra tabulā ir pirmā, Artūra Žagara Badalonas “Joventut” vienība ar deviņiem panākumiem 24 mačos ieņem 12.vietu, Rinalds Mālmanis un Mursijas UCAM ar septiņām uzvarām 22 spēlēs ir 16.pozīcijā, bet Rodija Mačohas pārstāvētais Fuenlavradas “Montakit” klubs ar pieciem panākumiem 22 cīņās ierindojas 17.vietā 18 klubu vidū.