Absurds! Tiesneši kļūdaini neieskaita sulīgu Hārdena “danku”

8 komentāri
NBA

Neierasta tiesnešu kļūda novērota pagājušās nakts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā Hjūstonas “Rockets” otrajā pagarinājumā piekāpās Sanantonio “Spurs” ar 133:135.

Astoņas minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām pretuzbrukumā nonāca “Rockets” zvaigzne Džeimss Hārdens, kurš raidīja bumbu grozā no augšas. Tiesneši gūtos punktus neieskaitīja, uzskatot, ka bumba nenonāca grozā. Šādu pārpratumu radīja fakts, ka grozā ietriektā bumba izgriezās atpakaļ laukumā. Gūtais grozs būtu palielinājis “Rockets” pārsvaru līdz 15 punktiem.

“Rockets” galvenais treneris Maiks D’Antoni pieprasīja video atkārtojuma izskatīšanu, taču tas tika noraidīts, ņemot vērā, ka pieprasījums netika izdarīts 30 sekunžu laikā.

Pēc spēles “Rockets” pauda pārliecību, ka NBA atzīs pieļauto kļūdu un piešķirs komandai uzvaru, ņemot vērā, ka tā tobrīd atradās vadībā, vai arī liks pārspēlēt atlikušās minūtes pēc kļūdas pieļaušanas.

Hārdens spēli noslēdza ar 50 gūtiem punktiem, sešām piespēlēm un deviņām savāktām atlecošajām bumbām. 24 punkti tika gūti no soda līnijas, kas ir jauns NBA rekords.