68 minūtes 48 vietā! “Bulls”-“Hawks” spēlē uzvarētāju noskaidro tikai ceturtajā pagarinājumā

3 komentāri
NBA

Nacionālajā basketbola asociācijā neierasta situācija piedzīvota Čikāgas “Bulls” un Atlantas “Hawks” spēlē. Panākumu ar 168:161 izcīnīja “Bulls”, taču uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēc ceturtā papildlaika.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 124:124, taču arī pirmajos trīs pagarinājumos komandas nospēlējušas neizšķirti – 16:16, 7:7, 8:8. Ceturtā pagarinājumā izrāvienu spēja veikt “Bulls”, kas arī ļāva izcīnīt panākumu visā spēlē.

Čikāgas rindās 47 punkti Zekam Levainam, savukārt “Hawks” nespēja glābt pat Treja Janga 49 punkti.