3×3 basketbola komanda “Rīga” Pasaules tūres trešajā posmā netiek tālāk par ceturtdaļfinālu

Pievienot komentāru
3×3 basketbola komanda “Rīga” Pasaules tūres trešajā posmā netiek tālāk par ceturtdaļfinālu
FIBA.BASKETBALL

Latvijas 3×3 basketbola komanda “Rīga” sestdien Ungārijas pilsētā Debrecenā Pasaules tūres trešajā posmā nepārvarēja ceturtdaļfināla latiņu.

Pasaules tūres pirmajos trīs posmos Debrecenā “Rīga” komandu pārstāv Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis un Artūrs Strēlnieks.

Trešajā posmā “Rīga” bija izlikta ar trešo numuru un ceturtdaļfinālā ar 15:21 atzina Serbijas komandas “Liman” pārākumu. Pretiniekiem šajā turnīrā piešķirts pirmais numurs.

Rezultatīvākais ar sešiem punktiem bija Lasmanis, piecus punktus pievienoja Miezis, bet pa diviem iekrāja Čavars un Krūmiņš.

Jau ziņots, ka “Rīga” piektdien apakšgrupas pirmajā mačā ar 21:12 pārspēja mājinieci “Debrecen”, kas saņēmusi 14.numuru, bet otrajā duelī ar 21:19 uzvarēta Slovēnijas komanda “Piran”, kurai piešķirts sestais numurs.

“Rīga” Pasaules tūres trešo posmu noslēdza piektajā vietā, bet iepriekšējā turnīrā izcīnīja uzvaru. Tikmēr sezonas pirmajās sacensībās kapitulēts pusfinālā, kā rezultātā iegūta trešā vieta.

Covid-19 radītās pandēmijas dēļ Debrecenā kopumā notiks pirmie trīs šīs sezonas posmi. Otrais posms nodēvēts par Ungārijas “Grand Prix”, bet trešais – Eiropas “Grand Prix”.

Sacensību kalendārā šosezon vēl paredzēti etapi Japānā, Ķīnā un Tuvajos Austrumos, taču nav zināms, vai šajos reģionos sacensības tiešām notiks.

Jau ziņots, ka FIBA līdz nākamā gada aprīlim iesaldējusi gan 3×3 basketbola komandu, gan spēlētāju individuālo rangu.