Lai saudzētu Porziņģi, Ņujorkas Knicks gatavi mainīt treniņplānu

Komentāri

NBA klubs Ņujorkas Knicks ir gatavs mainīt talantīgā latvieša Kristapa Porziņģa treniņplānu, lai spēlētājs nākotnē izvairītos no traumām. Porziņģis pirmdien kreisā augšstilba muskuļa sastiepuma dēļ izlaida Knicks pirmssezonas pārbaudes spēli pret Filadelfijas 76ers.

Šis ir jau trešais latvieša bezkontakta savainojums pēdējo četru mēnešu laikā, taču nu Ņujorkas komandas treneru kolektīvs ir gatavs mainīt nodarbību plānu, lai Latvijas basketbolistam nenāktos nākotnē iedzīvoties kādā nopietnākā savainojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas noteikti ir kaut kas tāds, kas mums jāizmēģina, lai ierobežotu viņa traumu skaitu un iespējamos apgrūtinājumus”, ietekmīgais sporta medijs ESPN citē Knicks galvenā trenera Dereka Fišera teikto. Tas ir viņa, mūsu pašu un Knicks mediķu labā.

VIDEO: latviešu uzbrucējs gūst deviņus punktus pret Wizards

Pašreizējā Porziņģa trauma netiek uzskatīta par nopietnu, un latvietis varētu piedalīties nākamajā NBA pirmssezonas pārbaudes spēlē, kad Knicks tiksies ar Bostonas Celtics. “Neesam tik noraizējušies, kā bijām iepriekšējo reizi, kad Porziņģis guva savainojumu. Esam pietiekami cerīgi noskaņoti, ka viņš varēs piedalīties jau nākamajā spēlē,” izteicās Fišers.

FOTO: Porziņģim 9+10 pār Wizards

Zīmīgi, ka līdzīgu savainojumu Porziņģis jau guva pirms šovasar notikušā NBA drafta, taču šī trauma netiek raksturota kā tik nopietna.

“Tā ir ļoti, ļoti viegla – nav tik nopietna. Pāris dienu laikā ar mani viss būs kārtībā, tikmēr pauda Porziņģis. Tādas lietas notiek. Varbūt mans ķermenis vēlējās pateikt, lai tagad trenējos mierīgāk. Tāpēc tādi mazie savainojumi arī piemeklē.” Iepriekš Porziņģis nelielu ceļgala problēmu dēļ izlaida arī pāris Knicks komandas pirmssezonas treniņnometnes nodarbības.

Lasi vēl