Komentāri

Ņujorkas Knicks ”Facebook” lapā tika publicēts video, kurā lietuviešu talantīgais basketbolists Mindaugs Kuzminsks atbildēja uz desmit jautājumiem. Vadītājs interesējās gan par sportista lielākajām bailēm, gan par atmiņām no Rio olimpiskajām spēlēm, un, protams, ka par Kristapu Porziņģi.

Vadītājs pajautāja, kad lietuvietis paguva sadraudzēties ar Kristapu Porziņģi un Villiju Ernangomesu, uz ko Kuzminsks atbildēja: ”Mēs spēlējām viens pret otru Spānijā, tāpēc jau nedaudz zinājām viens par otru, taču personīgi pazīstu viņus tikai tagad, kad spēlējam vienā komandā. Porziņģis ir no Latvijas. Lietuva un Latvija ir kaimiņi, tāpēc mēs saucam vieni otrus par brāļiem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk sekoja jautājums par to, kurš ir labākais futbola spēlētājs – Kuzminsks, Ernangomess vai Porziņģis. Uz šo jautājumu lietuvietis atbildēja šādi: ”Spānis Ernangomess ir labākais futbola spēlētājs no mums visiem trijiem, jo viņš futbolu ir spēlējis savā valstī. Taču mēs ar Kristapu esam vairāk vai mazāk vienā līmenī.”

Video

Foto

 

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl