Komentāri

Ņujorkas Knicks ”Facebook” lapā tika publicēts video, kurā lietuviešu talantīgais basketbolists Mindaugs Kuzminsks atbildēja uz desmit jautājumiem. Vadītājs interesējās gan par sportista lielākajām bailēm, gan par atmiņām no Rio olimpiskajām spēlēm, un, protams, ka par Kristapu Porziņģi.

Vadītājs pajautāja, kad lietuvietis paguva sadraudzēties ar Kristapu Porziņģi un Villiju Ernangomesu, uz ko Kuzminsks atbildēja: ”Mēs spēlējām viens pret otru Spānijā, tāpēc jau nedaudz zinājām viens par otru, taču personīgi pazīstu viņus tikai tagad, kad spēlējam vienā komandā. Porziņģis ir no Latvijas. Lietuva un Latvija ir kaimiņi, tāpēc mēs saucam vieni otrus par brāļiem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk sekoja jautājums par to, kurš ir labākais futbola spēlētājs – Kuzminsks, Ernangomess vai Porziņģis. Uz šo jautājumu lietuvietis atbildēja šādi: ”Spānis Ernangomess ir labākais futbola spēlētājs no mums visiem trijiem, jo viņš futbolu ir spēlējis savā valstī. Taču mēs ar Kristapu esam vairāk vai mazāk vienā līmenī.”

Video

Foto

 

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl