Komentāri

Ņujorkas Knicks ”Facebook” lapā tika publicēts video, kurā lietuviešu talantīgais basketbolists Mindaugs Kuzminsks atbildēja uz desmit jautājumiem. Vadītājs interesējās gan par sportista lielākajām bailēm, gan par atmiņām no Rio olimpiskajām spēlēm, un, protams, ka par Kristapu Porziņģi.

Vadītājs pajautāja, kad lietuvietis paguva sadraudzēties ar Kristapu Porziņģi un Villiju Ernangomesu, uz ko Kuzminsks atbildēja: ”Mēs spēlējām viens pret otru Spānijā, tāpēc jau nedaudz zinājām viens par otru, taču personīgi pazīstu viņus tikai tagad, kad spēlējam vienā komandā. Porziņģis ir no Latvijas. Lietuva un Latvija ir kaimiņi, tāpēc mēs saucam vieni otrus par brāļiem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk sekoja jautājums par to, kurš ir labākais futbola spēlētājs – Kuzminsks, Ernangomess vai Porziņģis. Uz šo jautājumu lietuvietis atbildēja šādi: ”Spānis Ernangomess ir labākais futbola spēlētājs no mums visiem trijiem, jo viņš futbolu ir spēlējis savā valstī. Taču mēs ar Kristapu esam vairāk vai mazāk vienā līmenī.”

Video

Foto

 

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl