Komentāri
Kuras NBA komandas vadībā ir iecelts leģendārais basketbolists Maģiskais Džonsons?
Foto: AFP/ SCANPIX

Pēc ievērojamām pārmaiņām vadībā kādreiz leģendārais spēlētājs Īrvins “Maģiskais” Džonsons otrdien kļuvis par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Losandželosas “Lakers” atbildīgo basketbola jautājumos.

“Lakers” vienības prezidente un daļēja īpašniece Džeinija Basa otrdien paziņoja par ģenerālmenedžera Miča Kapčaka, kā arī sava brāļa Džima Basa atlaišanu, kurš bija viceprezidents basketbola jautājumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Džima Basa vietā amatā iecelts Maģiskais Džonsons, bet par ģenerālmenedžeri pēc ASV mediju neoficiāli ziņotā kļūs šajā valstī prominentais spēlētāju aģents Robs Pelinka.

Tāpat jau otrdien Džonsons veicis pirmo darījumu – 2015.gada līgas labākais rezervists Lū Viljamss aizmainīts uz Hjūstonas “Rockets” komandu.

“Pieņēmu nopietnus lēmumus un ticu, ka tie atgriezīs “Lakers” augstumos, ko pieprasīja Džerijs Bass un sagaida mūsu fani,” teikts Džīnijas Basas paziņojumā, atsaucoties uz 2013.gadā mūžībā aizgājušo savu un Džima Basa tēvu, kurš bija iepriekšējais komandas īpašnieks. Kā uzsvērusi Basa, Magiskais Džonsons amatā stājies nekavējoties un būs pakļauts tieši īpašniecei.

“Pašlaik risinās jauna ģenerālmenedžera meklējumi, kurš strādās ar Īrvinu un galveno treneri Lūku Voltonu,” pauda īpašniece.

Pašlaik 57 gadus vecais Džonsons pagājušā gadsimta astoņedesmitajos gados “Lakers” sastāvā piecas reizes kļuva par NBA čempionu, tomēr 1991.gadā vienību atstāja pēc tam, kad viņam diagnosticēja HIV vīrusu. Iepriekšējā desmitgadē “Lakers” atgriezās panākumu virsotnē, no 2000. līdz 2010.gadam ar Kobi Braientu priekšgalā izcīnot vēl piecus titulus, tomēr tagad komandu piemeklējuši smagi laiki.

“Darīšu visu, ko spēju, lai radītu uzvarošu atmosfēru laukumā un ārpus tā,” paudis Džonsons.

Kapčaks bija vienības ģenerālmenedžeris kopš 2000.gada, bet kā spēlētājs viņš trīs reizes kļuva par NBA čempionu, divreiz to paveicot arī ar “Lakers” komandu blakus Džonsonam.

Savukārt topošais ģenerālmenedžeris Pelinka ilggadēji bija Braienta aģents, bet arī šobrīd viņš pārstāv aptuveni 20 klientus, kuru vidū ir arī, piemēram, Džeimss Hārdens.

Zīmīgi, ka arī Goldensteitas “Warriors” savulaik kā ģenerālmenedžeri nolīga kādreizējo aģentu Bobu Maiersu, kurš kopš tā laika to padarījis par vienu no vadošajām vienībām līgā.

Maģiskā Džonsona pirmais darījums vēl nav oficiāli apstiprināts, tomēr ASV mediji ziņo, ka par Viljamsu “Lakers” komanda no “Rockets” saņems 2017.gada drafta pirmās kārtas izvēles tiesības, kā arī uzbrucēju Koriju Brūeru. Šis darījums “Lakers” dos divas pirmās kārtas izvēles tiesības draftā, kurš tiek saukts par vienu no spēcīgākajiem vēsturē.

Viljamss šajā sezonā “Lakers” sastāvā guva vidēji 18,6 punktus un pastiprinās “Rockets” komandu, kas atrodas Rietumu konferences kopvērtējuma trešajā pozīcijā.

Šīs sezonas pēdējais maiņas darījumu datums ir ceturtdiena, 23.februāris.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl