Komentāri
Kur NBA drafta drāma aizvedīs talantīgo Kristapu Porziņģi?
Foto: nba.com

Naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika norisināsies NBA drafts, un sagaidāms, ka kā viens no pirmajiem tajā tiks izvēlēts talantīgais latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis, kurš tādējādi pārrakstīs Latvijas basketbola vēsturi. Šā gada NBA drafts norisināsies naktī uz piektdienu plkst. 2.00 pēc Latvijas laika.

Jau šobrīd gandrīz droši var teikt, ka Porziņģis pārrakstīs Latvijas basketbola vēsturi. Prognozes liecina, ka viņu neizvēlēsies zemāk par piekto sesto izvēli, līdz ar to viņš kļūs par visu laiku visaugstāk draftēto latvieti. Šis gods pagaidām pieder Andrim Biedriņam, kuru 2004. gadā Goldensteitas Warriors izvēlējās ar 11. numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porziņģis iepriekš NBA drafta prognozēs bija iekļuvis pat labāko trijniekā, bet lielākoties tiek uzskatīts, ka latvieti izvēlēsies ne zemāk par piekto sesto numuru Vēl pirms gada Porziņģi savā īpašumā vēlējusies iegūt Orlando Magic komanda, kam šogad ir piektās izvēles tiesības, bet šīs nakts draftā Latvijas basketbolists ir iekļuvis arī Filadelfijas 76ers un Ņujorkas Knicks vienību uzmanības lokā.

Jau kādu laiku basketbolists atrodas ASV, kur bez treniņiem veic arī pārrunas ar klubu pārstāvjiem. Latvietis pirms drafta apmeklēja Losandželosas Lakers, Magic un Knicks bāzes. Vairāki apskatnieki norāda, ka Porziņģi varētu izvēlēties tieši Knicks, kam draftā ticis ceturtais numurs, taču klubs nenoliedz, ka Porziņģa izvēles gadījumā būtu gatavs iesaistīties maiņas darījumos.

Jau pērn Magic neslēpa interesi par Porziņģi, bet trešdien šis klubs no Memfisas Grizzlies komandas ieguva tiesības uz citu latviešu basketbolistu Jāni Timmu. Medijos pastāv uzskats, ka Orlando klubs piesaistījis latviešu uzbrucēju, lai komandā radītu draudzīgāku vidi Porziņģim, kuru komanda varētu izvēlēties šonakt. Lielu interesi par Porziņģi izrāda arī 76ers, kam draftā būs jāizvēlas kā trešajai. Tiesa, Filadelfijas organizācijā ir pietiekami daudz garo spēlētāju, tāpēc klubs varētu izmantot iespēju tikt pie kāda no aizsargie

Lasi vēl