Komentāri
Kristaps Porziņģis: sākumā ārsti nevarēja noteikt, kas man kaiš
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis tic, ka Ņujorkas Knicks komanda gaidāmajā sezonā spēs iekļūt Nacionālās basketbola asociācijas izslēgšanas spēlēs.

Par šā gada Latvijas labāko basketbolistu atzītā Porziņģa domas publicētas portālā theplayerstribune.com, kurā basketbolisti pirmajā personā stāsta par savu dzīvi, pieredzi un spilgtākajiem notikumiem dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porziņģis portāla lasītājiem atklāj, ka bērnībā brāļi Mārtiņš un Jānis kā jaunākajam ģimenes loceklim devuši viņam iesauku “Pastarītis”. Tāpat basketbolists atklāja, ka savulaik veselu gadu nēsājis mazās bizītēs sasietus matus, jo šādu frizūru viņš noskatījis, vērojot NBA spēlēs Alenu Aiversonu un Karmelo Entoniju, kurš tagad ir viņa komandas biedrs.

Foto: Kristaps Porziņģis NBA draftā

Tāpat Porziņģis atklājis, ka, 15 gadu vecumā dodoties uz Spāniju, sākums svešā valstī viņam bijis ļoti grūts, jo topošā basketbola zvaigzne ļoti ilgojusies pēc mājām un ģimenes. Turklāt Porziņģim radušās arī veselības problēmas, jo viņam tika konstatēta mazasinība.

“Sākumā ārsti nevarēja noteikt, kas man kaiš, taču no rītiem jutos miegains un nebija spēka. Brīdī, kad tika sākta terapija, es svēru tikai 71 kilogramu un izskatījos pēc skeleta, taču pirms nākamās sezonas mans svars jau bija 85 kilogrami. Jutos patiešām stiprs un arī mana spēle uzreiz progresēja,” norāda Porziņģis.

Foto: Porziņģis tiekas ar mazajiem faniem

Savukārt no pirmās sezonas viņam visvairāk patīk atcerēties spēli pret Šarlotes Hornets, kurā viņš izdarīja izšķirošo metienu, kurš gan vēlāk netika ieskaitīts.

“Tā bija situācija no maniem sapņiem,” bilst latvietis.

Tikmēr, runājot par gaidāmo sezonu, viņš norāda, ka ir gatavs parādīt vēl labāku sniegumu. “NBA 2K videospēlē es esmu tikai 80. vietā, tāpēc man ir jāprogresē,” ironizē Porziņģis.

“Ir mani personīgie un komandas mērķi. Ticu, ka mēs (Knicks) varam iekļūt izslēgšanas spēlēs, un es koncentrēšos šī mērķa sasniegšanai,” sola Porziņģis.

Porziņģis aizvadīja spožu debijas sezonu NBA, turklāt jau oktobra beigās viņš Ņujorkas Knicks komandas sastāvā sāks savu otro gadu pasaules spēcīgākajā līgā.

Iepriekšējā sezonā Porziņģis piedalījās 72 NBA spēlēs, kurās vidēji iemeta 14,3 punktus un izcīnīja 7,3 atlēkušās bumbas.

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl