Kristaps Porziņģis piemēra Latvijas izlases formu

Komentāri
Kristaps Porziņģis piemēra Latvijas izlases formu

Kristaps Porziņģis pieņēma lēmumu šovasar palīdzēt Latvijas basketbola izlasei Eiropas čempionāta finālturnīrā. Pirms dažām dienām basketbolists un viņa brālis Mārtiņš Porziņģis savos sociālajos tīklos publicēja bildes, kurās Kristaps ir redzams Latvijas valstsvienības kreklā ar sesto numuru.

Latvijas basketbola valstsvienības treniņnometne pirms Eiropas čempionāta sāksies 17. jūlijā. Eiropas čempionāts no 31. augusta līdz 17. septembrim risināsies Stambulā, Helsinkos, Telavivā un Klužā-Napokā. Latvija apakšgrupu turnīru aizvadīs Stambulā, spēlējot D grupā kopā ar pērnā gada Riodežaneiro olimpisko spēļu sudraba medaļnieci Serbiju, mājinieci Turciju, Krieviju, nu jau principiālo pretinieci Beļģiju un Lielbritāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

🇱🇻 @mporzingis @porzingis

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on

🗝

A post shared by Martins Porzingis (@mporzingis) on

 

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana 2016. gadā

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Foto: Porziņģis tiekas ar mazajiem faniem

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl