Komentāri
Kristapam Dārgajam LBL mačā plīsusi ceļgala krusteniskā saite
Foto: LETA ()

Vienam no Barons kvartāls komandas līderiem Kristapam Dārgajam sestdien OlyBet Latvijas Basketbola līgas spēlē plīsusi kreisā ceļgala krusteniskā saite, kas paredz diezgan ilgu atveseļošanās periodu, atklāja kluba valdes priekšsēdētājs Jānis Pormalis.

Pašlaik 26 gadus vecais Dārgais, kurš ir pazīstams arī kā lielisks “slam dunk” izpildītājs, savainojumu guva sestdienas LBL mačā izbraukumā pret Ogri/Kumho Tyre, kam tika zaudēts ar 79:82. Latviešu basketbolists šajā mačā pamanījās gūt 17 punktus, bet ceturtajā ceturtdaļā viņš guva ceļgala traumu un nespēja dueli pabeigt.

Pēc pārbaudēm atklājies, ka Dārgajam ir kreisā ceļgala krusteniskās saites plīsums, bet atveseļošanās procesa ilgums vēl nav zināms.

“Lai to noskaidrotu, ir jāpaiet divām līdz trim nedēļām. Drīzumā Kristapam pie labākajiem ārstiem Latvijā tiks veikta operācija. Ceram, ka rehabilitācija būs maksimāli veiksmīga, lai nākotnē viņš atkal būtu ierindā,” teica Pormalis. “Traumēta ir viena saite. Kristaps ir ļoti spēcīgs, un nekādu citu problēmu viņam nav, arī ar menisku viss ir kārtībā.”

Pormalis arī sacīja, ka ārstēšanās izdevumi tiks segti no kluba puses, kā arī tiks darīts viss iespējamais, lai spēlētājam atveseļošanās būtu veiksmīga. Barons kvartāls valdes priekšsēdētājs neizslēdza varbūtību, ka Dārgais laukumā varētu atgriezties tikai nākamajā sezonā.

Parasti šādu savainojumu izārstēšanai nepieciešams aptuveni pusgads.

Lasi vēl