“Krastu maču” būs iespējams vērot arī klātienē, bet tikai ar digitālo Covid-19 sertifikātu

0 Komentāru

Viens no krāšņākajiem Rīgas basketbola notikumiem – ” Krastu mačs” – šogad notiks 21. un 22 augustā uz AB dambja. Atšķirībā no pagājušā gada šoreiz visas spēles, konkursus un citas aktivitātes klātienē varēs vērot arī skatītāji.

Organizatori akcentē, ka ”Krastu mačs” nav tikai basketbola spēle – arī šogad būs trīspunktu metienu konkursi, koncerti un DJ uzstāšanās. Būs arī tradicionālās spēles – ”Krastu maču” atklās ”VEF Rīga” un ”Ghetto Family” duelis, kam sekos ”Rīgas brīvostas” un ”Balta” spēkošanās. Pirmās dienas vakara nagla būs aktieru un mūziķu cīņa, savukārt otrajā dienā laukumā dosies arī ratiņbasketbolisti.

”Liels prieks, ka 12 gadu notiek ”Krastu mačs”, šobrīd ar 6:5 vadībā ir labais krasts, intriga levitē gaisā,” stāsta “Krastu mača” vadītājs Renārs Zeltiņš.

Šodien notika turnīra izloze.

Kā jau visi publiski pasākumi, arī šis notiks stingros pandēmijas laika drošības apstākļos, bet atšķirībā no iepriekšējā gada tagad notiekošo skatītāji varēs vērot klātienē.

””Slam dank” konkurss, kas pagājušajā gadā nenotika, šogad notiks. Pati svarīgākā nianse, kas atšķiras no pagājušā gada – šogad skatītāji var būt šeit, bet jāņem vērā, ka skatītājs var ierasties tikai, ja ir sertifikāts – izslimojis vai vakcinācijas sertifikāts, attiecas ne tikai uz skatītājiem, bet arī mūziķiem,” skaidro Zeltiņš.

Ar patīkamu satraukumu ”Krastu maču” gaida basketbola klubs “VEF Rīga”.

”Mums tradicionāli tā ir pirmā sezonas spēle, par interesantiem nosauktu aktieru maču pret muzikantiem, politiķu maču. Visinteresantākais ir vieta – neitrāla, vēl neitrālāku grūti iedomāties,” stāsta basketbola kluba “VEF Rīga” prezidents Gatis Jahovičs.

Jāatgādina, ka pērn mačā Labais krasts svinēja uzvaru ar 1086:1048, izvirzoties vadībā pēc 11 turnīriem.
0 Komentāru