Ko Braiants pēc spēles teica Porziņģim?

0 Komentāru
Ko Braiants pēc spēles teica Porziņģim?
Foto: EPA/LETA

Aizvadītajā naktī NBA regulārās sezonas mačā Kristaps Porziņģis un Ņujorkas Knicks uzņēma līgas superzvaigzni Kobi Braiantu un Losandželosas Lakers vienību. Latvietis atzīmējās ar double – double, bet mājinieki izcīnīja panākumu. Pieckārtējais NBA čempions Braiants mūsu sportistam veltīja labus vārdus.

Piekārtējais NBA čempions pēc Knicks un Lakers mača veltīja nelielu sarunu ar Porziņģi. “Viņš man vienkārši pateica: “turpini strādāt, puis”,” atklāja latvietis. “Kobe ir mans elks, un fakts, ka viņš man teicis šādus vārdus, parāda, ka arī viņš tic manām iespējām un manam potenciālam. Tas arī nozīmē, ka man vienkārši jāturpina strādāt un tad cerams, ka izdosies ilga un panākumiem pilna karjera.”

Pirms spēles Lakers lielā zvaigzne Kobe Braiants veltīja uzslavas latvietim: ”No tā, cik esmu redzējis viņš izskatās sasodīti labi! Porziņģis ir ļoti prasmīgs un laukumā var izdarīt daudz lietu, turklāt ir īsts cīnītājs. Viņam ir labs cīnītāja gars”. 

FOTO: Porziņģis un Knicks pieveic superzvaigzni Braiantu un Lakers

“Mēs zinājām, ka spēle jāuzvar. Šis bija pēdējais mačs pirms izbraukuma tūres, tāpēc bija ļoti svarīgi gūt panākumu.  Nespēlējām pārāk labi, taču aizsardzība ļāva mums atgriezties spēlē un cīnīties par uzvaru. Nedomāju, ka šajā mačā parādījām savu labāko sniegumu. Tomēr tik un tā pamanījāmies uzvarēt, un tas ir pats svarīgākais,” prieku par panākumu neslēpa latvietis.

VIDEO: Porziņģa spilgtākās epizodes mačā pret Lakers

Porziņģis šosezon izcīnīja pirmo uzvaru slavenajā Madison Square Garden arēnā un sacīja, ka tas bijis īpašs brīdis: “Protams, ir patīkami beidzot izcīnīt uzvaru savā laukumā, to gribēja arī līdzjutēji. Arī uzvarēt tieši Lakers komandu bija īpaši.”

0 Komentāru