“Knicks” varētu pagarināt līgumu ar Rouzu

Komentāri
“Knicks” varētu pagarināt līgumu ar Rouzu
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas “Knicks” varētu pagarināt līgumu ar saspēles vadītāju Deriku Rouzu, vēsta laikraksts “The New York Post”.

Pašlaik 28 gadus vecā Rouza līgums noslēdzas pēc šīs sezonas, taču abas puses vēl neesot sēdušās pie sarunu galda par sadarbības turpināšanu. Tiesa, kā informē laikraksts, “Knicks” esot ieinteresēta spēlētāja paturēšanā, taču vēl vēlas pagaidīt, lai pārliecinātos par saspēles vadītāja veselību.

Iepriekšējos gados Rouzs bijis ļoti traumatisks basketbolists, bet nopietns ceļgala savainojums lika viņam izlaist visu 2012./2013. gada sezonu.

“Ar “Knicks” vadību par līguma pagarināšanu vēl neesmu runājis. Šobrīd vairāk domājam par uzvaru izcīnīšanu, bet nākotnē redzēsim, kas notiks,” izteicās Rouzs.

Rouzs ar 21,3 miljonu dolāru (20 miljonu eiro) lielu algu sezonā pašlaik ir 14. apmaksātākais NBA basketbolists. Pēc līgas noteikumiem viņš pašlaik ar Ņujorkas vienību var pagarināt līgumu, lielākais, uz trim gadiem, tomēr, ja basketbolists to izvēlēsies darīt vasarā, viņš var tikt pie maksimālā kontrakta, kas paredz piecu gadu vienošanos par kopējo summu 175 miljoni dolāru (165 miljoni eiro).

Uz “Knicks” komandu Rouzs maiņas darījuma ietvaros pārcēlās šovasar, kad pārnāca no Čikāgas “Bulls”, kur bija nospēlējis visu savu iepriekšējo NBA karjeru, kas sākās 2008.gadā.

Rouzs 2011. gadā tika nosaukts par NBA vērtīgāko basketbolistu.

Šosezon Rouzs 17 mačos vidēji iemetis 16,8 punktus un veicis 4,9 rezultatīvas piespēles.

“Knicks” ar astoņām uzvarām 17 mačos ieņem astoto vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Lasi vēl