Knicks spēlētājs par godu Parīzes traģēdijas upuriem izskuj interesantu frizūru

Komentāri

NBA vienības Ņujorkas Knicks un Kristapa Porziņģa komandas biedrs franzūcis Kevins Serafins par godu Parīzes traģēdijas upuriem pirms mača ar Ņūorleānas Pelicans matos izskuva interesantu rakstu.

Arī Ņujorkas Knicks komanda savā slavenajā mājvietā Madison Square Garden pauda atbalstu un līdzjūtību Parīzes traģēdijas upuriem un pirms spēles ieturēja klusuma brīdi un atskaņoja Francijas himnu. Šķiet, ka sniegumu laukumā Serafins veltīja slaktiņa kritušajiem, jo spēka uzbrucējs Pelicans grozā sameta 12 punktus un lieliski aizsardzībā darbojās pret viesu lielāko zvaigzni Entoniju Deivisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Knicks spēlētājs Kevins Serafins par godu traģēdijas upuriem izskuj interesanto frizūru

Knicks uzvarēja mačā ar 95:87 un Serafina komandas biedrs latvietis Kristaps Porziņģis atzīmējās ar 10 punktiem. Atgādinām, ka saistībā ar 13. novembra traģiskajiem notikumiem Francijas galvaspilsētā Parīzē šodien visā Latvijā izsludinās oficiālo sēru dienu un klusuma brīdi plkst. 13.00 kopā ar visām Eiropas valstīm.

VIDEO: Francijas izlases uzbrucēja izskūtais raksts

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl