Knicks jaunais treneris: Porziņģis var kļūt par vienu no labākajiem NBA spēlētājiem

0 Komentāru
Knicks jaunais treneris: Porziņģis var kļūt par vienu no labākajiem NBA spēlētājiem
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas basketbola spīdeklis Kristaps Porziņģis ir tik talantīgs, lai nākotnē kļūtu par vienu no labākajiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem, uzskata latvieša pārstāvētās Ņujorkas Knicks komandas jaunais galvenais treneris Džefs Hornačeks, kurš piektdien Ņujorkā jaunajā amatā tika prezentēts vietējiem medijiem.

“Negribu izdarīt papildu spiedienu uz puiku, taču padomājiet – ar viņa augumu un prasmēm, kā arī ar viņa spējām, kāpēc lai viņš nekļūtu par vienu no Top5 spēlētājiem šajā līgā? Kāpēc, lai viņš nebūtu labākais? Viņš turpinās augt, viņam ir tikai 20 gadu. Porziņģis uzkrājot pieredzi iemācīsies vēl daudzas lietas un es esmu pārliecināts, ka pēc pieciem sešiem gadiem jūs teiksiet – paskatieties, cik labs tas puika ir. Viņš jau tagad ir ļoti labs,” sacīja Hornačeks.

“Domāju, ka viņa augums ir 2,16 metri, bet man pateica, ka Porziņģis ir 2,22 metrus garš. Viņš ejot uz priekšu varēs paveikt ļoti daudz, jo labi spēlē gan pie groza, gan perimetrā. Kā lai pretinieki viņu nosedz? Savukārt aizsardzībā viņš var bloķēt metienus un radīt spiedienu groza apakšā. Nav daudz viņa auguma spēlētāju, kuri var darīt tik daudz dažādu lietu, piemēram spēlēt zem groza, ja pretinieks ir nedaudz mazāks augumā,” uzskata Hornačeks.

“Ja spēlētājam ir tikai 20 gadu, bet viņš jau var izdarīt tik daudz, uz viņu ir lielas cerības, bet mēs palīdzēsim tas piepildīt. Lielākā daļa puišu šajā līgā sāk normāli justies 24 līdz 26 gadu vecumā, tapēc Porziņģim būs ļoti gaiša nākotne,” pārliecināts ir jaunais Knicks vadonis. Ņujorkas klubs ceturtdien oficiāli paziņoja, ka ar Hornačeku ir noslēgts līgums uz trīs gadiem.

Trenera atalgojums būs piecu miljonu ASV dolāru (4,47 miljonu eiro) liels, kas ir par miljonu vairāk, nekā saņēma Dereks Fišers, kurš pie Knicks stūres bija pusotru sezonu, bet aizvadītās sezonas vidū darbu zaudēja.

0 Komentāru