Komentāri
Karsēju šovs, ”slam- dunk” konkurss un skatītāju ovācijas! Tas viss “OlyBet” LBL ”Zvaigžņu spēlē”
Foto: .facebook.com/bcventspils

Sestdien Ventspilī leģionāri dramatiskā cīņā apspēlēja vietējo spēlētāju komandu. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 93:93 (33:31, 25:21, 23:24, 12:17), bet leģionāri izrāva uzvaru pēcspēles metienu sērijā.

Gandrīz nepārtraukti mačā vadībā bija latviešu spēlētāji un vēl nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viņi bija priekšā ar 93:86, tomēr atlikušajā laikā leģionāri sāka rūpīgi strādāt aizsardzībā un 14 sekundes pirms pamatlaika beigām lietuvietis Arns Labucks izrāva neizšķirtu.

Uzvarētāju noskaidroja pēcspēles metienos, kur soda metienus līdz pirmajai kļūdai veica Mārtiņš Laksa un Villijs Dīns. Šajā sērijā pirmais kļūdījās Laksa un Dīns leģionāriem izrāva uzvaru ar 3:2.

Tieši “Ventspils” komandas amerikānis Dīns tika nosaukts par mača vērtīgāko spēlētāju. Viņš ar 16 punktiem (ieskaitot trīs pēcspēles metienus) kļuva par savas komandas rezultatīvāko basketbolistu.

Foto

Tāpat leģionāriem 15 punktus iemeta vēl viens “Ventspils” amerikāņu leģionārs Folerins Kempbels, bet 14 punktus guva “Valmiera”/ORDO pārstāvis Demjers Pitss.

Savukārt latviešu spēlētāju sastāvā ar 26 punktiem atzīmējās ikdienā “VEF Rīga” sastāvā spēlējošais Mārtiņš Meiers, kamēr 13 punktus guva Roberts Stumbris no “Jēkabpils”.

Kā vēstīts, Zvaigžņu spēles starta sastāvu balsojumā triumfēja “Ventspils” komandas lietuviešu basketbolists Edgars Žeļonis.

Vietējo spēlētāju komanda pret vienību, kas veidota no leģionāriem, Zvaigžņu spēlē tikās jau desmito gadu pēc kārtas. Šajā mačā vislielākā pārstāvniecība ar sešiem basketbolistiem bija “Ventspilij”, savukārt ar pieciem sekoja “VEF Rīga”. Rīdzinieki būtu blakus saviem Kurzemes konkurentiem, ja vien LBL Zvaigžņu spēlē piedalītos arī Jānis Blūms, kurš gan priekšroku šādam pašam pasākumam sestdien devis VTB Vienotajā līgā.

Zvaigžņu spēlē tagad piecas reizes uzvarējusi Latvijas komanda, bet četras reizes leģionāri, kamēr viens mačs noslēdzās neizšķirti.

Lasi vēl