Komentāri
Karmelo Entonijs: Porziņģim uzliekam pārāk lielu spiedienu
Foto: AFP/ SCANPIX ()

ASV mediji un sabiedrība Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas Knicks latviešu talantam Kristapam Porziņģim uzliek pārāk lielu spiedienu, uzskata šīs vienības līderis Karmelo Entonijs.

Knicks komanda 25.oktobrī aizvadīs savu pirmo jaunās NBA sezonas spēli, izbraukumā tiekoties ar pašreizējo līgas čempioni Klīvlendas Cavaliers. Pasaules spēcīgākajā basketbola līgā savu otro sezonu uzsāks arī 21 gadu vecais Porziņģis, kurš iepriekšējā sezonā diezgan ātri kļuva par vienu no Ņujorkas vienības līderiem.

“Porziņģis vēl joprojām ir jauns, šis viņam būs tikai otrais gads šajā līgā. Domāju, uzliekam viņam pārāk lielu spiedienu, vēloties, lai viņš būtu lielisks spēlētājs jau tik ātri,” pēc pirmdienas treniņa sacīja Entonijs. “Vēlos, lai mediji viņam dod iespēju augt kā basketbolistam. Viņš vēl nezina visu. Kristapam ir tikai 21 gads un priekšā otrā sezona šajā līgā.”

Iepriekšējā sezonā Entonijs bija Porziņģa padomdevējs, kā arī laukumā nekautrējās jaunāko komandas biedru aizstāvēt. Arī šosezon viņš nolēmis ieņemt līdzīgu nostāju.

“Esmu kaut kas vairāk par basketbolistu. Es saprotu situāciju un apzinos spiedienu, kāds uzlikts uz Porziņģa pleciem. Iepriekš ar to esmu saskāries pats, tāpēc zinu, kā ar to tikt galā. Ja varu kādam citam ar to palīdzēt, tad to arī darīšu,” uzsvēra Entonijs.

“Tas būs mācīšanās process arī Porziņģim. Iepriekšējā gadā neviens nezināja, ko no viņa sagaidīt. Viņš visiem bija kaut kas jauns. Savukārt šosezon uz Kristapu jau tiks koncentrēta uzmanība un pretinieki centīsies saprast, kā ar viņu tikt galā. Tāpēc Kristapam būs jākļūst gudrākam un joprojām jāapgūst basketbols,” uzskata Entonijs.

Lasi vēl