Kāpēc basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota iesaistīsies politikā?

Komentāri
Kāpēc basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota iesaistīsies politikā?
Foto: LETA

No Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un partijas “Latvijas attīstībai” (LA) apvienotā saraksta pašvaldību vēlēšanās Rīgā startēs arī basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota un režisors Andrejs Žagars.

Jēkabsone-Žogota šodien preses konferencē uzsvēra, ka pašlaik viņai dzīvē sākas jauns darba cikls politikā, savukārt Žagars akcentēja nepieciešamību Rīgā uzbūvēt akustisko koncertzāli, kuras izmaksas nebūtu sadārdzinātas. Kā ziņots, LRA un LA kā kopīgo Rīgas mēra amata kandidātu pašvaldību vēlēšanām izvirzījusi LRA līderi Mārtiņu Bondaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Anete Jēkabsone-Žogota basketbola laukumā

Izveidots arī priekšvēlēšanu logo, kurā attēlota Rīgas atslēga, ko veido Bondara iniciāļi jeb pirmais burts no vārda un uzvārda. Iepriekš vēstīts, ka 1. februārī abi politiskie spēki parakstīja sadarbības līgumu par kopīgu dalību Rīgas domes vēlēšanās. Līgums parakstīts uz vienlīdzības principiem un neizslēdz vēl kāda politiskā spēka pievienošanos abu partiju apvienībai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl