Kādreizējā NBA zvaigzne Viljamss atkal apsūdzēts par braukšanu dzērumā

Komentāri

Kādreizējā NBA zvaigzne Džeisons Viljamss, kas savulaik izcieta sodu par braukšanu dzērumā un limuzīna šofera nošaušanu, atkal apsūdzēts par automašīnas vadīšanu reibumā.

ASV varasiestādes apgalvo, ka patlaban 47 gadus vecais Viljamss 26.janvāra naktī Ņujorkas priekšpilsētā esot iestūrējis savu auto elektrības stabā. Kā policistiem apgalvojis Viljamss, viņš esot izvairījies no brieža notriekšanas, tāpēc ietriecies stabā. Turpretī policija paziņojusi, ka Viljamsam esot bijušas grūtības taisni nostāvēt un viņa runa bijusi neskaidra. Patlaban Viljamsam izvirzīta apsūdzība par automašīnas vadīšanu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Džeisona Viljamsa karjeras desmit spilgtākie brīži

2002.gadā notikušajā incidentā Viljamsa villā nejauši tika nošauts limuzīna šoferis. Šajā incidentā viņš vainu atzina 2010.gadā, saņemot piecu gadu cietumsodu ar iespēju atstāt ieslodzījumu pēc 18 mēnešiem.

Savukārt nedēļu pirms 2010.gada tiesas sēdes Viljamss Manhetenā izraisīja avāriju, iebraucot ar automašīnu kokā. Par šo incidentu viņam papildus tika piespriests vēl viens gads cietumā, no kā viņš atsēdēja astoņus mēnešus. 2012.gada aprīlī viņš tika atbrīvots no cietuma.

Viljamss NBA aizvadīja deviņas sezonas. Karjeru viņš 1990.gadā sāka Filadelfijas 76ers sastāvā, bet pēc tam no 1992.gada spēlēja Ņūdžersijas Nets rindās. Karjeru viņš 2000.gadā beidza kājas traumas dēļ.

NBA karjeras laikā Viljamss vidēji mačā guva 13,7 punktus un izcīnīja 13,2 atlēkušās bumbas.

Lasi vēl