Kad NBA fināls svarīgāks par paša orķestra koncertu

Komentāri

Kāds kvēls basketbola fans izdomājis asprātīgu veidu, kā apvienot paša orķestra koncertu un NBA fināla skatīšanos. Muzikants skaņdarba laikā uz nošu statīva novietoja telefonu, kurā skatījās groza bumbas dueli.

Mikroblogošanas vietnē ”Twitter” puisim piedēvēja pat leģendas godu, bet citi apbrīno prasmi vienlaikus precīzi nospēlēt skaņdarbu, un skatīties NBA finālspēli starp ”Warriors” un ”Cavaliers” vienībām. Pirmajā NBA finālspēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja ”Warriors” vienība, bet nākamais duelis jau naktī no svētdienas uz pirmdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl