Kā “Valmiera”/ORDO pagarinājumā uzveica Liepājas komandu

Pieredzējušā saspēles vadītāja Kristapa Valtera debijas spēlē sestdien valsts čempione “Valmiera”/ORDO “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ietvaros sestdien savā laukumā ar 103:99 (17:19, 21:20, 30:23, 19:25, 16:12) pagarinājumā apspēlēja “Liepāja”/”Triobet”.

Šobrīd jau 35 gadus vecais Valters, kuru iepriekšējo reizi Latvijas skatītāji varēja redzēt 2014./15.gada sezonas sākumā, kad viņš pārstāvēja “Barons kvartāls” vienību, savā sezonas pirmajā mačā 12 minūšu laikā iemeta piecus punktus, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles un arī nopelnīja četras piezīmes.

Uzvarētājiem attiecīgi 25 un 24 punktus guva Demjers Pitss un Mārtiņš Laksa, 15 punktus sameta Artūrs Bērziņš, bet ar 13 punktiem un 11 bumbām zem groziem atzīmējās Lauris Blaus.

Foto

Tikmēr liepājniekiem pa 21 punktam sameta Artūrs Ausējs un amerikānis Malkolms Grifins, kurš laukumā pavadīja 42 minūtes.

Pēc līdzīgā cīņā aizvadītām pirmajām 25 minūtēm trešās ceturtdaļas otrajā pusē valmierieši veica izrāvienu un pirms noslēdzošā perioda atradās vadībā ar 68:62. Tomēr jau pēc divām ar pusi ceturtās ceturtdaļas minūtēm priekšā bija liepājnieki un vēl pēc brīža viņiem jau bija sešu punktu pārsvars – 78:72.

Cīņas izskaņā “Valmiera”/ORDO panāca pretiniekus un 15 sekundes pirms pamatlaika beigām Pitss ar soda metieniem izlīdzināja rezultātu – 87:87. Turpinājumā komandas devās pagarinājumā, kurā pusotru minūti pirms beigām valmierieši bija priekšā ar 96:88, turpinājumā, neskatoties uz Ausēja tālmetieniem, uzvaru noturot.