Komentāri

Vakar, 29. maijā, savu 33. dzimšanas dienu nosvinēja Ņujorkas ”Knicks” lielākā zvaigzne Karmelo Entonijs. Ierasts, ka cilvēki savus svētkus svin glaunās ballītē, taču ne Entonijs. Sportists savā dzimšanās dienā lēja vaiga sviedrus basketbola zālē.

”Knicks” zvaigzne un trīskārtējais olimpiskais čempions savā 33. dzimšanās dienā kopā ar personīgo treneri cītīgi gatavojās nākamajai sezonai. Jau vairākus mēnešus mēļots, ka Entonijs, visticamāk, nākamo sezonu aizvadīts citā NBA komandā, nevis ”Knicks”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Carmelo Anthony spent his 33rd birthday in the gym. (via @cbrickley603)

A post shared by Sports Videos (@houseofhighlights) on

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl