Kā balsot par Kristapu Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē

Komentāri
Kā balsot par Kristapu Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē

25.decembrī sākās balsošana par Nacionālās basketbola asociācijas Zvaigžņu spēles starta pieciniekiem. Otro gadu uz vietu Austrumu konferences sākuma sastāvā pretendē arī Kristaps Porziņģis!

Šogad pirmo reizi katras konferences sākuma sastāvu noteiks ne tikai fani, bet arī paši NBA spēlētāji un mediju pārstāvji. Fanu balsīm būs 50% ”svars”, spēlētājiem un medijiem pa 25%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā balsot par NBA Zvaigžņu spēles starta pieciniekiem?

Balsot var NBA.com. Katrs reģistrētais lietotājs var balsot reizi dienā.

Var izmantot aplikāciju NBA App. To var izmantot iOS un Android lietotāji. Balsot var reizi dienā.

Twitter. Katrs lietotājs var balsot par līdz 10 spēlētājiem dienā. Katrs tvīts, retvīts, vai atbildē jābūt spēlētāja vārdam, uzvārdam un mirkļbirkai #NBAVOTE.

Facebook. Katrs balsotājs var lietot savu kontu, vai kāda cita lietotāja postu. Arī te ir jābūt spēlētāja vārdam, uzvārdam un mirkļbirkai #NBAVOTE.

Google meklētājs. Meklē ”NBA Vote [Komandas nosaukums]”. Piemēram ”NBA Vote Knicks”. Arī šeit dienā var balsot par 10 spēlētājiem.

Sina Weibo un Tencent Microblog vietnēs Ķīnā.

Fani, NBA spēlētāji un mediju pārstāvji kopā noteiks Austrumu un Rietumu konferenču starta pieciniekus, kas tiks paziņoti 19.janvārī. Savukārt treneri savā balsojumā noteiks pārējos septiņus katras komandas spēlētājus, kuri tiks paziņoti 26.janvārī.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl