Kā balsot par Kristapu Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē

Komentāri
Kā balsot par Kristapu Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē

25.decembrī sākās balsošana par Nacionālās basketbola asociācijas Zvaigžņu spēles starta pieciniekiem. Otro gadu uz vietu Austrumu konferences sākuma sastāvā pretendē arī Kristaps Porziņģis!

Šogad pirmo reizi katras konferences sākuma sastāvu noteiks ne tikai fani, bet arī paši NBA spēlētāji un mediju pārstāvji. Fanu balsīm būs 50% ”svars”, spēlētājiem un medijiem pa 25%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā balsot par NBA Zvaigžņu spēles starta pieciniekiem?

Balsot var NBA.com. Katrs reģistrētais lietotājs var balsot reizi dienā.

Var izmantot aplikāciju NBA App. To var izmantot iOS un Android lietotāji. Balsot var reizi dienā.

Twitter. Katrs lietotājs var balsot par līdz 10 spēlētājiem dienā. Katrs tvīts, retvīts, vai atbildē jābūt spēlētāja vārdam, uzvārdam un mirkļbirkai #NBAVOTE.

Facebook. Katrs balsotājs var lietot savu kontu, vai kāda cita lietotāja postu. Arī te ir jābūt spēlētāja vārdam, uzvārdam un mirkļbirkai #NBAVOTE.

Google meklētājs. Meklē ”NBA Vote [Komandas nosaukums]”. Piemēram ”NBA Vote Knicks”. Arī šeit dienā var balsot par 10 spēlētājiem.

Sina Weibo un Tencent Microblog vietnēs Ķīnā.

Fani, NBA spēlētāji un mediju pārstāvji kopā noteiks Austrumu un Rietumu konferenču starta pieciniekus, kas tiks paziņoti 19.janvārī. Savukārt treneri savā balsojumā noteiks pārējos septiņus katras komandas spēlētājus, kuri tiks paziņoti 26.janvārī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl