Jūrmala/Fēnikss LBL spēlē uzvar LU basketbolistus

Jūrmala/Fēnikss komanda svētdien Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē uzvarēja Latvijas Universitāti (LU), nostiprinoties turnīra tabulas piektajā pozīcijā.

Jūrmala/Fēnikss savā laukumā Lapmežciema sporta zālē guva uzvaru ar 86:69 (31:14, 11:21, 18:13, 26:21).

Uzvarētājiem Kristaps Mediss sameta 14, bet Edgars Jeromanovs un Māris Ziediņš pa 11 punktiem. Tikmēr LU komandā ar 17 punktiem izcēlās Dmitrijs Brizgalovs, bet 15 punktus guva Roberts Krūmiņš.

Jūrmala/Fēnikss pirmajā ceturtdaļā panāca 31:14 savā labā, taču pēc puslaika pretinieki bija pietuvojušies līdz 42:35. Tomēr apdraudēt jūrmalnieku pārsvaru studenti turpinājumā nespēja un Jūrmalas/Fēnikss guva drošu uzvaru.

Šī abām komandām bija pēdējā savstarpējā spēle šosezon. Arī trīs iepriekšējos mačos uzvaras svinēja Latvijas kūrortpilsētas basketbolisti (91:76, 108:93 un 93:70).

Jūrmalnieki iepriekš pēdējās sešās spēlēs cieta četrus zaudējumus, turklāt iepriekšējā mačā viņi ar 81:88 savā laukumā piekāpās turnīra otrai vājākajai komandai Ogre/Kumho Tyre. Savukārt LU iepriekšējā duelī pārtrauca deviņu zaudējumu sēriju, ar 78:68 viesos pieveicot tos pašu ogrēniešus.