Jelgavas 4. vidusskolas pirmklasnieki tiksies ar Kristapu Porziņģi!

Komentāri

Jau otro gadu tiek rīkotas sacensības pirmo klašu skolniekiem – Sportland Pirmie soļi basketbolā. Šogad jaunie sportot gribētāji cīnījās par īpaši vērtīgu balvu – tikšanos ar Latvijas spožāko basketbola zvaigzni Kristapu Porziņģi!

Lai tiktu pie šādas iespējas vispirms, vairāk kā 20 komandas sacentās pusfinālos, bet šodien bērni no visas Latvijas tikās lielajā finālā Rīgā. Jaunajiem basketbola mīļotājiem bija jāsacenšas dažādās stafetēs un veiklības pārbaudēs, kā arī jāparāda savas zināšanas par basketbola noteikumiem, vēsturi un Latvijas panākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Pēc aptuveni 2 stundu cīņas, noskaidrojās, ka ekskursijā uz Liepāju dosies Jelgavas 4. vidusskolas pirmklasnieki. Mazie jelgavnieki jau tagad detalizēti zina, ko vēlas redzēt un uzzināt tikšanās laikā – redzēt cik viņš ir garš un kā viņš danko.

Video

Jelgavas komandu vadīja īpaša sporta skolotāja – Nataļja Gorškova, kura pirms dažiem mēnešiem saņēma Gada balvu sportā, kā labākā sporta skolotāja. Par savu audzēkņu šīsdienas panākumiem un iespēju tikties ar šobrīd salavenāko Latvijas basketbolistu viņa ir īpaši prieciga: ”Tā ir vislabākā balva, kas vispār var būt, jo tas ir viņu elks. Viņi seko līdzi, viņi atbalsta Kristapu. Vispār super!”

Kristaps Porziņģis šovasar Liepājā rīkos īpašu nometni jaunajiem basketbolistiem, kurā piedalīsies gan pats, gan viņa komandas biedri no NBA kluba Ņujorkas Knicks.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl